نفخ نوزاد چهل روزه

سلام.پسرم ٤٣ روزشه از شب تا صبح گريه ميكنه.همش جيغ ميزنه .چند بار بردم دكتر ميگه شكمش خيلى نفخ داره دارو دادن،دارو هم ميدم فايده نداره همش ناله و گريه ميكنه.كسى تجربه نداره راهنمايم كنه

سلام عزیزم کلپوره اگ نداری از عطاری بگیر یکم بجوشون بایه تکه نبات صاف کن روزی سه بار بده بچت بخوره خیلی خوبه عزیزم شربت اهورا نی نی هم خیلی خوبه داروخونه داره با گریپمیکسچر

1 Likes

شرمنده خانم حکیمی جان اگ زودتر از شما جواب بنده خدا رو دادم دیدم کسی ج نداده واسه همون :kissing_heart:

کار خوبی کردید
ممنون :rose:

خواهش میکنم عزیزم وظیفست

1 Likes

سلام عزیزم
لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://mag.farzand.net/article/55637/کولیک-نوزادان-چیست؟/

1 Likes

قطره کولیک با دایمیتکون میتونی استفاده کنی

1 Likes

قطره پدی لاکت خیلی خوبه روزی ده قطره بده بهش

1 Likes

عرق نعناع هم من شنیدم خوبه با نبات بجوشونین چن قطره بدین

1 Likes

سلام عزيزم.كلپوره چيه؟من همش پودر رازيانه و نبات كوبيده ميدم فايده نداره.مرسى عزيزم از راهنماييت

بد نيست عرق نعناع به بچه اينقد كوچيك بدم؟

برو عطاری بگو کلپوره میخوام ماکه خیلی برابچه ها استفاده میکنیم خواهش م عزیزم خوشحال میشم کمکی کرده باشم

1 Likes

نمیدونم عزیزم اخه هنوز چهل روزشه ولی هرچی دوستان میگن شاید اونا میدن عزیزم

1 Likes

تا حالا ٥-٦نوع قطره عوض كردم.الان كيدس كوليك قطره و كوليك كالم شربت ميدم.داره تموم ميشه ولى انگار نه انگار.

عزیزم همون کلپوره رو بگیر عالیه

1 Likes

مرسى از راهنماييتون.خانم دكتر من همه ى قطره هارو بهش دادم اثر نداره يعنى بايد روى تغذيم كار كنم؟من خيلى شير و شيرينى ميخورم،يعنى ديگه نخورم؟

خواهش می کنم عزیزم
من دکتر نیستم متاسفانه :sweat_smile:
بهتره شیر زیاد نخورید چون نفاخه. بله مراقب تغذیه تون باشید

1 Likes

متاسفانه اگه کولیک باشه تا ۴ ماهگی نوزاد همین باید قطره ای پیدا کنید که بهش بسازه

1 Likes

اره عزیزم مامانم میگه یکم با قاشق کوچیک بری گلوش حتی به بچه ۱۰ روزه اشکال نداره زود خوبش میکنه

1 Likes

کلا عرق نعناع برا بچه خوبه نفخش شکم دردش یه قاشق چای خوری کم کم بهش بدین خوب میشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.