نفخ بی موقع 🙈🙈

سلام دوستان
یه اتفاقی برای یکی از دوستام افتاده شاید یه خورده خنده دار باشه اما خودش خیلی ناراحته. بنده خدا یکبار جلوی خانواده شوهر نفخ کرد :see_no_evil: خیلی ناراحته و عصابش خورده و خجالت میکشه… دلم براش میسوزه. میگه حس میکنم تا آخر عمرم اونا پشت سرم مسخرم میکنن و میخندن بهم…
بیچاره اصلا دیگه دوست نداره با اونا رفت امد کنه …

ای وای بنده خدا.خیلی بده

1 Likes

خب چیشد بعد همه یه موقع نفخ میکنن شاید از غذاش بوده یا سردیش گرفته
خجالت نداره خدا باد داده راه هم داده

2 Likes

سلام. عزیزم اینکه خجالت نداره پیش میاد دیگه مگه فقط این ینده خدا،اینطور میشه . ببخشید اونام خیلی باید بیشعور باشن بخاطر ی چیز پیش و پا افتاده عروسشون رو مسخره کنن.من ی برادر شوهر دارم کافیه اراده کنه تو جواب سلام و خدافظی هم برات صدا در میکنه :hear_no_evil::see_no_evil::speak_no_evil::joy::joy::joy::joy::joy: براشم مهم نیست جلو کی باشه. اولین بار که جلو من اینکار کرد دید اهمیت ندادم دومی رو زد بیشور کثافت :joy::joy::joy:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

:joy::joy::joy::joy::joy:
منم یبار کوچیک بودم همچین کوچیکم نبودم کلاس اول یا دوم ابتدایی بودم داییم داشت مینداختم هوا هرچی بش گفتم بزارم زمین نزاشت منم یهو یکی در کردم که هنوز که هنوز بهم میگه ایقد خجالت میکشم :joy::joy::joy:

4 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

اره بابا پیش میاد من دو تا پسرخاله شیطون دارم وقتی کوچیکتر بودن باهم مسابقه میدادن و ساعت میگرفتن :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
الانم ک بهشون میگیم اینقد مسخره بازی در میارن

ی بنده خدایی میگفت دانشجو بوده سرکلاس یکی از بچه ها جلو استاد میزنه میگفت همه بهش میخندیدن بعد برگشته گفته چیز طبیعیه ک تو وجود همه هست ماهم بد نداریم هرجا باد اومد باید ازاد بشه چون بعد واسه خودمون مشکل ساز میشه میگه بعد همه دهنشون بسته شد.
:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

ما به بچه هامون وقتی اینکارو میکنن میگیم کی بود بوق داد.
اینم بوق زده دیگه اشکال نداره به روی خودش نیاره اونام براشون عادی میشه.
مایه خوشحالی. :laughing:

3 Likes

وااای ولی من نمیتونم بی اهمیت باشم ڪلی خنده ام میگیره

3 Likes

:joy::joy::joy: وااای دختر آبجی من وقتی اینکارو میکنه میگه اس ام اس اومد،:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 Likes

حالا ی خاطره تعریف کنم روده بر شید البته ببخشیدا یکم حرف بد توش هست نمیشه سانسورش کنم مزه اش میپره . مامانم تعریف میکرد میگفت تازه عروس بوده مادرشوهرش دعوتش میکنه خونه اش پاگشا مثلا. خونه ام خیلی شلوغ بود همهمون زیاد داشته شب که میشه همه خانمها یک اتاق میخوابن همه اقایونم ی اتاق. مامانم میگفت یک ساعت گذشت دیدم مادرشوهرم به قول دوستمون بوق زد پنج دقیقه نشد خاله بابام زد و عمه بابم و دختر خاله و دختر عمه و همشون به ترتیب میزدن. مامانم پیش خودش میگه شاید رسم دارن اگر من نزنم میگن این ک…ن نداره میگه تمام زورم جمع کردم یهو جوری زدم که همه ترکیدن . مادرسوهرم به ترکی گفت خجالت بکش عروس ابرومون بردی عروس اینقدر ک…ن گشاد .دختر جلو ک…نت بگیر زشته جلو فامیل بذار شوهرت ببینم. مامانمم انگار نه انگار بدون اینکه خجالت بگشه میگه والله همتکن جوری زارت و زارت زدید گفتم لابد این مهمونی رسمتونه برای سنجیدن مقدار صدای … منم خواستم کم نیارم .

3 Likes

:joy::joy::joy::rofl: واای چه باحال ولی خوب جواب داده هااا

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: وای خدا چطور روش شده آخه

1 Likes

:smile::smile::smile::smile::smile::smile:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: وای مردم از خنده اسما جون
شوهرم چپ چپ نگاه میکنه
میگه چته خودت با خودت میخندی اونم با صدای بلند😝

1 Likes

بی حیا بودن تو ذاتشه وگرنه به همون راحتی ام دست روم بلند نمیکرد. :pensive: هر چی کمتر بهش محل میدم بیشتر دم تکون میده

1 Likes

وااای خاک بسرم نخونی براش ابروی مامانم بره ها :joy::joy::joy::joy: اگر مامانم بفهمه دخترش چطور با ابروش بازی کرده

2 Likes

کی بی حیاست؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.