نظر سنجی ختـــم قـــ📗ـــرآن

سلام خواهرای گلم بخاطر اینکه خیلی از دوستان از ختممون باخبر نمیشن یا دیر باخبر میشن تصمیم گرفتم یک هفته قبل فراخوان بزنم که وقت مناسب داشته باشیم برای اعلام کردن اسامی.
:tulip:این گپ یک نڟر سنجی ست :tulip:
:cherry_blossom:صورت اول ختم :cherry_blossom: به اینصورت که از،روز موعد میخواییم برای سلامتی و ظهور امام زمان عج و سلامتی خودمون و باردار شدن خواهرای گل و سلامت خودشون و جنینشون ختم قران کنیم. یعنی اینطور که از روز اول شروع میکنیم نفر اول حزب اول نفر دوم حزب دوم تا نفر چهارم حزب چهارم و جز یک تمام. باز نفر پنجم حزب یک ازز جز دو نفر ششم حزب دو از جز دوم تا … البته خودم اسامی رو به ترتیب مینویسم که اشتباه نکنید.
:cherry_blossom: صورت دوم ختم :cherry_blossom:
هرروز هممون باهم دوصفحه از،قران رو ختم میکنیم به نیت امام زمان عج و خواهر گلی که نوبتش هست
نکته… نظر خودم به صورت دوم هست چون اینطور هممون تمام قران رو ختم میکنیم.
دوستــــــــان عزیزم نظر شما چیه؟؟؟؟؟

6 Likes

منم باصورت دومت موافقم اسماجان ،منم تواین ختم شرکت میکنم

1 Likes

منم هستم اسم منم بنویس اسما جون

1 Likes

من با ختم همزمان موافقم، اونم اگه بشه یه ساعت خاص. البته برا بچه دارها نمیشه تایم مشخص کرد.

1 Likes

من واسه ختم قرآن هستم صورت دوم بهتره اسماجون

2 Likes

منم واسه ختم قرآن هستم اسما جان.
صورت دوم بهتره

2 Likes

صورت دوم :+1:

2 Likes

منم هستم،ولی آنلاین موافق نیستم چون بعضی وقتابه نت دسترسی نداریم،شماهرروزمیگیدهرکس ازچه صفحه ایی میخونه ماهم تااون صفحه میخونیم

1 Likes

صورت دوم
منم هستم اسماجان اسم منم بنویس

1 Likes

از،خواهرایی که شرکت کردن ممنونم انشالله دو روز مونده به ختم اسم عزیزان رو به ترتیبی که اعلام کردن ثبت میکنم

4 Likes

سلام اسما جان منم هستم
با اینکه تو ی گروه دیگه از ختم قران هم هستم دوست دارم اینجام شرکت کنم

1 Likes

منم با نوع دوم موافقم.در ختم شرکت میکنم

1 Likes

من خیلی دوس دارم اسما جون اماتا اول دی میرم مسافرت :relieved:کاش دیرترشروع شه

1 Likes

اسما جان اگه قراره که کل قرآن ختم بشه به این صورت، یعنی فکر میکنم کل قران که ۶۰۲ صفحه هست اگه بخواییم هر روز دو صفحه بخونیم ۳۰۱ روز طول میکشه یعنی حدود یکسال؟تعهد دادن برای خوندن یکسال به صورت مداوم خیلی سخت میشه.

فکر نکنم دوصفحه باشه به تعداد نفرات صفحات تقسیم میشه

خب اگه تعداد صفحات هم خیلی زیاد بشه سخت میشه

میشه هم قران رو به سه تا ده جز تقسیم کرد و به صورت سه ختم تمومش کرد که اگه کسی نتونست
خیلی مداوم بخونه ،چیزی گردنش نباشه .

1 Likes

تاجایی که اسامی خواهرا تمام بشه ختم میگنیم بعدش میتونیم ازاول اسامی شروع کنیم و نهایتا تاجایی که بتونیم پیش میریم هرکی ام خواست میتونه ادامه نده و اسمش حذف بشه

1 Likes

خب خوبه .پس منم هستم .چون نگران بودم ختم قران کامل باشه و نرسم و حق گردنم بمونه .

اره مثلا وقتی زایمان کنیم ویک چند روزی نباشیم :sweat::sweat:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.