نظر سنجی بچه دار شدن

سلام بچه ها من یه پسر دارم یک سال و دو ماهشه.شوهرم کارمند خودمون خونه داریم قصد فروششو داریم توش نرفتیما خودمون الان مستاجریم.میخوایم بذاریم رو پول فروشش یه خونه بهتر بخریم یه سال زورمون به قیمتا نمیرسه بگذریم از این.
خودم تا حالا مخالف بارداری تو کرونا بودم میگفتم خیلی اشتباه حتی گپ هم زدم.
واقعا دو دلم با این گرونیا اینده چی میشه.
با همه این فکرا دلم یه دختر میخواد میخوام باردار بشم ولی همش پشیمون میشم بتظرتون چکار کنم میدونم شاید پسر بشه .

2 Likes

رژیم تعیین جنسیت بگیر
ولی واقعا دختر پسر فرق نمیکنخ

3 Likes

شهر غریبم برام فرقی نمزکنه این پسرم رو هم دوس دارم.میترسم از باردار شدن کلا نکنه اشتباه دارم میکنم و این شرایط تک فرزندی بهترین گزینه نمیدونم واقعا

1 Likes

من فقط نظر خودمو میگم
اگر برمن بود کلا هیچ وقت متاهل نمی‌شدم
الآنم تصمیم دارم هیچ وقت بچه دار نشم تو این وضع داغون
ولی یوقت نظر یکی از دو نفر فرق داره یکی خیلی بچه دوسداره و باید بیاره
حالا روی صحبتم شمایی بشین ببین واقعا سخت نمیشه اوضاع مالی با اومدن ی فرشته کوچولو میتونین براش زندگی خوبی فراهم کنی ک اگه میتونی حتما بیار

1 Likes

زندگی معمولی اره.همه چی یه طرف این اوصاع و گرونیام یه طرف موندم

سر اولیم دو سال نازایی داشتم یه چند ماه پیش ناخواسته باردار شدم سقط شد

ببین فکر کن اگه نیاری بعد ها افسوس نمی‌خوری اگه کاش میوردم بهتر بود این حرفا
می‌دونی حرفم چیه بشین سنگاتو با خودت از هر جهت وا بکن
ک جای هیچ اه حسرت افسوس نمونه گلم

1 Likes

بنظرم الان شرایط جوریه که هیچکی زندگیش عالی نیست ولی حس بچه داشتن و مادر یا پدر شدن رو نمیشه نادیده گرفت
منم شرایطم متوسطه شاید حتی پایین‌تر اما دلم میخواد بچه داشته باشم
دنیا همینجور نمیمونه خدارو چه دیدی شاید بیست سال دیگه همه چی خیلی بهتر بود

2 Likes

کرونا که معلوم نیست چی میشه ولی اگر به خاطر مشکل مالی ب تعویق انداختین باید بگم که پس کالا بیخیال بچه دار شدن شید چون اوضاع همیشه بدتر میشه نه بهتر . امروز بهتر فرداست همون‌طور که دیروز بهتر از امروز بود

1 Likes

تنهانیستی خاهر. منم مثل خودتم. من مستاجرم. درآمدشوهرم خوبه. از لحاظ خرجش خیالم راحته. فقط میمونه بحث آینده ش و…

1 Likes

در مورد خرید خونه ما ی آشنا داریم کارش املاکیه میگه نخرین الان خونه داره ارزون میشه.

در مورد بچه دار شدنم کرونا حالا حالاها هست. معلوم نیست کی تموم بشه. اگ بچه میخوای زودتر بیار ک ی همبازی خوب بشه برا اون یکی بچه ات و بدرد هم بخورن.

اگ با اومدن بچه جوری تو مضیقه میمونین ک پشیمون میشی نیار ولی اگ خیلی تو مشکل نمیفتی به حرف دلت گوش کن. معمولا بچه ک میاد برکت زیاد میشه تو خونه.

1 Likes

من که اصلا قرار نیست بچه بیارم
به نظرم نه

1 Likes

عزیزم بزار پسرت که بزرگ شد الان برات سخت میشه فاصله سنی کم زیاد جالب نیست پسرتم امکان داره حسادت کنه

2 Likes

اتفاقا اکثرا میگن فاصله سنی کم بهتر

1 Likes

زندگی ادامه داره
نمیشه بخاطر وضعیتی که هیچ وقت درست نمیشه همه کارامونو به تعویق بندازیم

1 Likes

سلام
با توجه به اینکه قبلا،مشکل ناباروری داشتی
بهتره،اگه بچه میخوای،زودتر اقدام کنی
چون معلوم نیست چقدر زمان ببره مجدد،باردار بشی

داشتم قیمت مرغ و میخوندم.خیلی ناراحتم برای کشورم.

درسته وضعیت اقتصادی خیلی بده.

ولی قرار نیست که حسرت همه چی به دلمون بمونه که.

من اگر بودم بچه دار میشدم.

چون قرار نیست تو این مملکت چیزی عوض بشه.

1 Likes

اخه فقط این فکر و میکنم اینده اون بچه بگه شما که میدونستین چرا من و به وجود اوردین

1 Likes

بله متاسفانه همه بچه ها این جملرو میگن.

حتی اگه بهترین امکانات رو هم داشته باشن .توقعشون خیلی زیاده.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.