نظر سنجی اسم پسرم هرمان

اسم پسر من هرمان هست به معنی عقل و خرد و مرد نیکو رای در ضمن این اسم بین المللی هست.
لطفا نظرتون رو راجع به این اسم بگید.

3 Likes

عزیزم همین که خودت دوست داری اسمشو کافیه،معنای قشنگی هم داره،خدا کوچولوت رو واست حفظ کنه

همیشہ سلامت باشہ.این اسم اولین باره میشنوم.

سلام اسم قشنگیه معنیشم خیلی خوبه :sunglasses:

عاليه عزيز دلم انشاالله به سلامتي دنيا بياريش و نامدار باشه❤️❤️❤️
ولي اين اسم واقعا به دلم نشست
به اسم دختر منم مياد
هيوا

عزيزم اسم زيبايي هست ولي من آرمان را ترجيح ميدم :wink::wink::wink::wink:

عزیز دلم پسرم یک ماهه که به دنیا اومده عکس پروفایلمم عکس هرمانه عزیزمه.
خدا دخترتو حفظ کنه.

1 Likes

سپاسگزارم از دوستانی که نظراتشون رو گفتن.

خدا حفظ كنه پسرتون را . انشاالله زير سايه پدر و مادر بزرگ بشه

سالم و سلامت باشه ولی پس چرا الان داری نظرسنجی میکنی:thinking::thinking: معمولا قبل تولد نوزاد و برای رفع ابهامات و انتخاب بین چند اسمه:joy::joy:
اسم با معنی و با مسمایی خدا حفظش کنه و سایت بالا سرش

مهم خودتی که بپسندیش :heart_eyes:قدمش مبارک باشه

ای جان قشنگه.انشاالله همیشه نامدار و سلامت باشه.پسرم من هنوز بدنیا نیمده .اسمشو گذاشتیم حامی یعنی حمایت کننده.از القاب هم هست

قبل به دنیا اومدنش که بین هفت، هشت تا اسم سرگردان مونده بودیم و بارها نظر سنجی کردم تا ۸ ماهگی نتونسته بودیم براش اسم بزاریم تا اینکه اسم هرمان رو انتخاب کردیم و چون این اسم خیلی کمه و کمتر شنیده شده میخوام ببینم با چند درصد از سلایق جوره.

به امید خدا به سلامتی زایمان کنی و حامی دلبندت به دنیا بیاد.
قدر روزهای بارداریتو بدون عزیزم منکه خیلی دلم برای اون روزا تنگ شده.

عزيز دلم خدا حفظش كنه
منم دخترم ٦ ماهشه عكس پروفايل منم هيوا خانمه

اسم خاص و زیبایی انتخاب کردین :rose:

سلام میخواستم ببینم شما تونستین با این اسم شناسنامه بگیرین؟ آخه تو لیست اسامی ثبت احوال نیست. اگر بله کدوم شعبه؟ممنون

1 Likes

سلام بله الان شناسنامش به اسم هرمانه من قبلش یه پیامک دادم به ثبت احوال اولش تایید نشده بود اما معنی و ریشه اسم رو توضیح دادم بعد شماره پیگیری اومد که تایید شده و بعدشم به راحتی تو ثبت احوال مشهد ثبت نامش کردیم مشکلی هم نداشت.
هر اسمی رو بخوایید میتونید از ثبت احوال استعلام کنید تو سایت ثبت احوال توضیح داده.

ممنون که پاسخ دادین. میشه لطفا بگین دقیقا برای معنی و ریشه اسم چه توضیحی دادین و چه منابعی رو ذکر کردین که منم همونارو بنویسم چون قبلا یک اسم درخواست دادم و قبول نشد.

چند روز طول کشید تایید شد و آیا قبل از تولدش درخواست دادین؟ ممنون از راهنماییتون.

1 Likes

بله قبل از تولدش.
هرمان: به معنی عقل و خرد و مرد نیکو رای.
البته به آلمانی هم یعنی سردار اما شما معنی آلمانیشو ننویس.
شماره پیگیری میدن بهت خوب یادم نیست ولی زود جواب دادن.
فکر کنم فراوانیش ۶۰۰ الی ۷۰۰ باشه.
به سلامتی میخوای اسم پسرتو هرمان بزاری؟
از کجا با این اسم آشنا شدی؟
سرچ هم کنی برات معنیاش میاد البته یه معنی کردی هم داره.
سرچ کن کامل همه چی برات میاد.
البته تو معنیا معنی آلمانیشو زده سرباز که سرباز درست نیست سردار درسته.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.