نظر خواهی کار خونگی

سلام بچه ها.میشه نظر ردین میخوام کار خونگی شروع کنم.یه فکر کردم لواشک و رب انار و اینجور چیزا درست کنم.
یکی دیگه پسته پسته شور و زعفرونی خودم البته کاراشو بکنم بسته بندی کنم.
بنظرتون چه کاری بهتر.
دلم میخواد دستم بره تو جیب خودم یه کمکی باشم تو خونه.
ممنون میشم شما چه کاری پیشنهاد میدین

5 Likes

خب چن دیقه صبر میکردی:joy:
عزیزم منم خیلی دوس دارم یه کار خونگی رو شروع کنم باید درموردش تحقیق کنی ببینی خرج و دخلش میخونه یانه بعد بازار فروشش چطوره و تو اون جایی که زندگی میکنی میتونه فروشش خوب باشه یانه

1 Likes

خواهر طرف گپ زده رابطه از پشت ۴۰۰ نفر جواب دادن حالا من سوال پرسیدم هیشکی جواب نداده:pensive:

2 Likes

واقعا نمیدونم.خسته شدم دلم میخواد دستمتو جیب خودم باشه

2 Likes

سلام دوستم.
انجام بده چند تاشو ببین کدوم فروشش بهتره و سود داره برات

3 Likes

حاجی صبر کن خب یک ربعه گپ زدی:smile:

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::crazy_face::crazy_face:

2 Likes

اگه آشنا داری که برات بفروشه،یا میتونی مشتری پیدا کنی از هر چیزی میتونی درآمد کسب کنی

2 Likes

نمیدونم بخدا حیرونم

1 Likes

رابطه از پشت کجاست؟ عاخخخ از دست دادمش :rofl::rofl:

4 Likes

میخوام پیج بزنم اشنا خاصی ندارم واقعا

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

حتما میخوای خوراکی جات باشه؟ اخه شاید تو این اوضاع مثلا کسی لواشک خونگی نخره.
با چند نفر که تو این کار هستن مشورت کن ببین سودش خوبه اصلا ارزش داره یا نه.

3 Likes

نه هر کاری نمیدونم واقعا چکاری و شروع کنم

1 Likes

هر کاری بتونم یه کم کمک خرج باشه

1 Likes

چه توانایی هایی داری؟

1 Likes

خواهرجون مشکل اصلی همین فروشش هست وگرنه خیلیامون دوست داریم به این شکل کسب درآمد کنیم
ولی بعضیا اعتماد به نفس خوبی دارن همینطور سر و زبوندار،میرن مغازه های محل و واسه خودشون مشتری پیدا میکنن
یه خانمه بود مادر یکی از همکلاسی‌های پسرم تو فرهنگسرا،به همه مادرا تبلیغ محصولاتشو میکرد،انواع سبزی،و بادمجان سرخ شده،ترشی،مربا…،خودم چن بار سفارش دادم واقعا تمیز و خوشمزه بودن

1 Likes

ای خواهر بی هنرم:pensive::pensive:

راست میگی شاید واقعا یه جنمی میخواد

1 Likes

تواین شرایط عزیزم فک نکنم کسی خانگی چیزی سفارش بده بازم از تبلیغات مجازی داشته باش بهتره الان خودم بخام چیزی بگیرم ترجیح میدم بسته بندی باشه تا خونگی ‌قبلا چرا خانگی میگرفتم اتفاقا یه خانوم بود توتلگرام گروه داشت مشتریاشم زیاد بودن ولی الان بخاطرکرونا یاخودم درست میکنم یاهم بسته بندی شرکتی میگیرم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.