نظرسنجی روتختی پسرم

خخخخخ ببینم چی میشه

2 Likes

قربونت :revolving_hearts:

1 Likes

این :heart_eyes:

1 Likes

زحمت کشیدی خواهر این دیگه چه مدل نظر خواهی،هست :disappointed_relieved::sweat_smile::innocent: بچه رو گڋشتی تو منگنه بعد میخندی :worried:

1 Likes

جوون :hugs::kissing_heart:

نع دیگه پسرم با مامانش هم نظره خخخخخخ

1 Likes

اونوقت از سلیقه بچه استفاده نکنیا خو همون فوتبالی ک دوس داره واسش بگیر لعنتی:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:من خودمم از اون اولیا دوس داشتم ولی پسرم عاشق اسپایدرمنه گفت اون روتختیا میخوام منم واسش همونی ک دوس داشت گرفتم :sweat_smile:

1 Likes

این قشنگتره اون کاکتوس برا خودت قشنگتره بگیره :grin:

1 Likes

خخخخخ چکار کنم خب از رنگ ابی و قرمز بدم میاد :pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

شیوا جون تقریبن از اون توسیه داره

1 Likes

خب پس کاکتوس بگیر قشنگه
چندساله ؟اکثر بچه ها که خودشون میتونن انتخاب کنن از این شخصیتا بازیاو انیمیشن دوست دارن

1 Likes

سه سالو سه ماه خودش از این بارسلونا فوتبالی دوس داره از ماشینام خوشش میاد ولی با نظر منم موافقه خخخخ میگم کاکتوسم دوس دارم:laughing::laughing::laughing:

1 Likes

عزیزم :kissing_heart::heart_eyes:خداحفظش کنه
چه بچه خوبی :grin:
پس همون کاکتوس بگیریکم بزرگترشه خودش از همون چیزا میگیره اون وقت تو باید نظرت با اون یکی باشه :joy:

1 Likes

نع دیگه پسرم همش با من موافقه قول میدم تو زن گرفتنش دخالت نکنم ،:laughing::laughing::laughing:

1 Likes

حتما اینقد میگی تا قبول میکنه طفلکی :joy::joy:
اوه اوه چه شود با عروست :joy:

1 Likes

خخخخخ اره میدونه من دوس دارم میگه منم اینو دوس دارم خخخ
از الان تمرین میکنم :smiley::smiley:

1 Likes

ای جووونم چقد مهربونه خدا حفظش کنه
تمرین کن راه سختی درپیش داری :joy:

1 Likes

مگه واسه توئه ک بدت میاد:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

اره ماشالله فداش شمم من :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

تو خونه منه دیگه :laughing::laughing::laughing:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.