نظرسنجی اسم آریا یا بردیا؟

مرسی عزیزم از راهنماییت اره واقعا همین برام مهمه که خودش به مشکل نخوره و دوست داشته باشه نه خیلی قدیمی باشه نه خیلی جدید که کسی نشنیده باشه یه اسم روتین و اصیل ایرانی

2 Likes

مهشاد جون یه سر به اسم های شاهنامه ای بزن.
هومان.بارمان.شیده،سام…
اسمهایی که خودت انتخاب کردی خیلی قشنگن.

1 Likes

خانمای گل توی نت سرچ کنید بردیا اسم پسرکوروش کبیرهست اریاهم اسم ایرانی اصیل هست.ولی بنظرم فقط بگید کدوم رو می پسندید.

1 Likes

حتما عزیزم مرسی:heart::pray:

1 Likes

اره عزیزم هردو اسم های قشنگی هستن ممنون دوست عزیزم اشکال نداره کسی این تیپ اسم ها هم می شناسه بگه:pray::blush:

1 Likes

به جای این که پیام رو لایک کنید بهتره از نظرسنجی استفاده کنید

3 Likes

ممنون خانم حکیمی یعنی از اول باید گپ و بسازم یا الان هم میشه درستش کنم؟نمیخوام نظرات بچه ها پاک شه

1 Likes

خواهش می کنم
می تونید همین جا بسازید ولی دوستان باید بیان و توی نظرسنجی شرکت کنن

2 Likes

مهشاد جان بسلامتی جنسیت نینیت مشخص شده؟

1 Likes
  • آریا
  • بردیا

0 رأی

@u664684

1 Likes

اره عزیزم سلامت باشی:heart_eyes::pray::heart:

1 Likes

مرسی عزیزم خیلی تلاش کردم بتونم نتونستم :heart_eyes::pray::pray::joy::heart::heart::smiley::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

توام نظر بده

1 Likes

جااانم خدا برات نگه داره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

من اسم آریا رو بیشتر دوست دارم ولی خب آریاها تعدادشون زیاده. در کل دوتاشم قشنگه
اگه برات مهم نیست تکراری بودن اسمش به نظرم آریا تلفظش راحت تره

1 Likes

سلامت باشی قسمت خودت ایشالله:kissing_heart::pray:

1 Likes

مرسی عزیزم جالبه اطراف ما اصلا آریا نشنیدم فکر میکردم خیلی کمه حتی فکر میکردم ثبت احوال قبول نکنه اینجا فهمیدم همچین کمم نیست.نه تکراری بودنش مهم نیست همین گه اصیل باشه و خوش آوا مهمه.:pray::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

آريا

2 Likes

پس بذار آریا . خیلی قشنگتره
من اسم آرین رو هم دوسدارم

1 Likes

به احتمال زیاد میذارم آریا دوست داشتم اینجا هم نظر دوستان رو بدونم.اره آرین هم قشنگه ولی ما تو فامیل زیاد دریم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.