نظرتون راجب بیرون رفتن با اینجور آدما؟

بچه ها من تکواندو میرفتم قبلا بعد چون مربیمونم زیاد سنش بالا نیست و مجرده خلاصه باهم راحتیم میشه گفت دوستیم
بعد با مربیمون میریم بیرون(پارک ها شهرهای دیگه…) با چند تا از شاگردای دیگش…
بعد کلا اینا خیلی خزو خیل بازی در میارن خیلی جلفن از نوع حرف زدنشون ک بهتره هیچی نگم دهن ک باز میکنن همش فوشه و…کلا حرکاتشون مناسب نیست و البته تیپشون
بعد شهر ماهم چون بزرگ نیس تقریبا همه ،همو میشناسن اگه از کسی چیزی ببینن سریع پخش میشه مثلا میگن فلانی با لباس اونجوری فلان جا بوده و… اینا رو من هم تاثیر میزارن اخلاقشون چون چندوقته بیرون نرفتم باهاشون ارتباطی نداشتم تازه متوجه شدم که اخلاق و شخیتشون یجوریه شایدم زیادی حساس شدم نمیدونم
از اینطرف بنظرم بهتره بگردم و خوش بگذرونم از طرف دیگه هم اینه ک از بعضیاشون اصلا خوشم نمیاد اونا هم طوری رفتار میکنن ک انگار ازم متنفرم و اخلاق و رفتارشون اصلا خوب نیست:worried::no_mouth:بنظرتون بیرون رفتن و ارتباط با اینجور ادما خوبه؟ولی خدایی خوش میگذره بری باهاشون بیرون:neutral_face::joy:

4 Likes

یبارم یه پسره تیکه مینداختو هی میرفتو میومد با ماشین ماهم پیاده داشتیم میرفتیم خونه
بعد مربیمون ی سنگ برداشت زد به ماشینشون گف دیگ نبینمتون اینطرفا و…دردسر درست میکنن :neutral_face:

۱۵سالت بود ؟
واست زوده اینکارا
دوباره به رل نگو که برگشتی:expressionless::expressionless::expressionless:

2 Likes

دیگه وقتی خودت به این درک رسیدی که دوستی با اینا تو شخصیتت تاثیر میزاره که صد در صد میگذارد من اگه به جای شما بودم بیخیالشون میشدم
چون درست نیست آدم ضایع میشه دو روز دیگه برای ازدواج و موارد بیشتر اسمش بد در رفته باشه

2 Likes

اگه اهل پسربازی نیستن برو باهاشون خوش بکذرون

1 Likes

حالا ک فکر میکنی. رو شخصیتت تاثیر میزارن نرو باهاشون
من اگ جات بودم میرفتم خوشمیگذروندم:grin:
ولی خو مث اونا خیلی کارارو انجام نمیدادم

1 Likes

مربی تو عوض کن

1 Likes

کدوم کارا
نه بابا

اره منم تو فکر اینم که اسمم بد در نره و…

1 Likes

در این مورد نظری ندارم،ولی فقط دنبال شرن بنظرم

تنهایی ک نمیشه خوش گذروند:joy::cry:

1 Likes

کلا دیگ باشگاه نمیرم

1 Likes

نه حیفه اگه استعداد داری و علاقه داری

2 Likes

منم منظورم با اونا بود:joy:

1 Likes

نه علاقه ای ندارم دیگه خسته شدم:joy:

1 Likes

وقتی جلو مزاحمت ی مشت توله گربه رو میگیره میگی دنباله شره؟؟؟
سوار میشد چی خوب بود

1 Likes

با هرکسی نمیشه همقدم شد…
حواست باشه واسه خودت ارزش و شخصیت قائل شو و نجابت و وقارتو حفظ کن…چون نجابت زیباترین چیزیه که یه دختر میتونه داشته باشه

1 Likes

نه آذین اگه بیخیال باشی نگاه نکنی محل نزاری که چیزی نمیشه اونام کاری نمیکردن فقط با ماشین هی میرفتنو میومدن
بعد این با سنگ زد تو ماشینشون ،اگه وایمیستادن چی؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.