نشت کیسه اب

سلام
هفته ۲۱ بارداری هستم
استراحت مطلقم
یه ماه ترشح ابکی دارم
گاهی رقیق
گاهی هم وسطش ترشح سفید رنگ
دکترم میگه چیز عادیه
ولی این توهم کیسه اب داره منو میکشه

1 Likes

میشه یه ماه نشتی کیسه اب داشت بدن علایم دیگری؟

سلام عزیزم
اگر پزشک تون فرمودن چیز خاصی نیست پس نگران نباشید چون استرس بیشتر از هر چیزی برای شما و جنین مضره
ترشحات در بارداری زیاد میشه و طبیعیه نگران نباشید

ممنونم خانم حکیمی

1 Likes

خانم حکیمی
میگم میشه کیسه اب یه ماه نشتی داشته باشه؟

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

کیسه آب نیست عزیزم احتمالا ترشحات واژن هست. اگر شک دارید که کیسه آبه به پزشک تون مراجعه کنید

1 Likes

کسیه اب نیست عزیزم منم مثل تو همین توهم داشتم هی استرس میگرفتم ولی خداروشکر دکتر خیالمو راحت کرد گفت ترشحات بارداریو عادیه

1 Likes

مرسی از همگیتون

1 Likes

برای تشخیص اینکه آمنیو هست چند روش هست روش خانگیش فکر میکنم اینطوریه که یه پد میزاری رو لباس زیرت اگر سریع بره داخل آمنیو هست اگر ترشح باشه بیشتر روی پد میمونه.
روش بهترس تست آمنیو هست که با یه نمونه برداری بهت میگن که آیا آمنیو هست یا خیر.
به نظر من اگر یکماه شما کیسه آبت نشتی داشته باشه دیگه تا الان آبی دور جنینت باقی نمیموند من هفته ۳۸ کیسه آبم سوراخ شده بود دو سه روز آمنیو ازم ترشح میشد وقتی سونو دادم ۳۰ درصد از آب دور جنین کم شده بود آخرم با تست آمنیو اورژانسی بستریم کردن و با آمپول فشار زایمان کردم، خیالت راحت باشه عزیزم به خودت استرس وارد نکن که ضربش به بچت میخوره به اون کوچولو فکر کن و با آرامش این دوران رو طی کن.
به امید خدا به سلامتی زایمان کنی عزیزم.

2 Likes

مرسی از لطفت عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.