نشانه های بارداری

سلام.من دوره پریودم ۳۱ روزه البته اخرین بار ۴ روز تاخیر داشتم. ۱۹ ام تموم شد ۲۳ سوم رابطه داشتم البته منی همسرم رو دهانه رحم ریخته شد ک بعد ی ربع یا بیشتر شستم.

چن روز نفخ شکم دارم و شکمم عین موقع پریود درد میکنه و سفت تر و بزرگتر شده از دیشب کمی درد سینه کمر درد دارم.
ایا احتمال بارداری هس؟ اگ هس میتونم قبل پریود ماه دیگ با بی بی چک بفهمم؟ چند روز دیگ میتونم چک کنم؟

استرس دارم :sweat:ممنون میشم راهنماییم کنین.

بایدبذاری یه هفته ازپریودت بگذره عزیزم بعدبیبی چک استفاده کنی البته اگه باردارباشی همون روزپریودتم بیبی چک نشون میده

من الان یه روز تاخیر داره بی بی چک منفی هست پس اینطوری نیستم دیگه ها؟ به نظرم مینا با تست خون میشه فهمید همون روز یا فردا ش بهتره

عجله نکن ب خودتم استرس نده منم ماه قبل همه این علایموداشتم اماباردارنبودم چون خیلی پیگیرعلایم میشی توهم بارداری میزنی بعدک پریودمیشی خیلی ناامیدمیشی

چندروزدیگه صبرکن اگه پریودنشدی بعدازمایش بده من همیشه پریودام منظم بودماه قبل دوروزدیرترشدم فک کردم حاملم کسایی ک تواقدامن احتمال عقب وجلوشدن پریودشون هست بیشترم بخاطراسترسه بیخیال باشی زودترنتیجه میگیری

کاش قبلش میشد بفهمم

اره واقعامیفهمم سخته

اخه تا پریودم ۱۵ روز مونده خیلی دیره

سلام عزیزم
علائم قاعدگی و بارداری به هم شبیه هستن باید یک هفته تا ده روز بعد از تاخیر از بی بی چک استفاده کنید اما می تونید بعد از تاخیر آزمایش خون بدید. استرس برای شما بسیییااارر مضره چون در صورت باردار بودن روی جنین اثرات بدی داره و اگر باردار نباشید قاعدگی تون رو به تاخیر می ندازه.

صبورباش استرسم ازخودت دورکن ایشالازودباردارمیشی

اگر تا قاعدگی تون 15 روز مونده یعنی الان زمان تخمک گذاریه الان برای بارداری باید اقدام کنید. قبل از این روز احتمال بارداری خیلی کمه عزیزم

بنطرتون چند درصد احتمال داره باردار باشم؟
اخه من عاشق بچم ی شب درمیون خاب بچه میبینم اونقد دعا کردم حامله بشم.:persevere:
ای خدا ینی میشه

اخه یکی از اشناهامون گفته بود ۴ روز بعداینک پریود تموم شد

اگه پریودت منظمه ماشین حساب تخمکگذاری توسایت هست استفاده کن خیلی خوبه روزایی ک احتمال بارداری بالاس روبهت میگه

نه عزیزم اگر قاعدگی تون منظمه باید 14 روز قبل از پریود که میشه روز تخمک گذاری تون، اقدام کنید. البته باید دو سه روز قبل از تخمک گذاری شروع کنید و تا دو سه روز بعدش هم نزدیکی داشته باشید.
با استفاده از ماشین حساب زیر می تونید بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator

بایدیه شب درمیون نزدیکی داشته باشی ازهمین امروزشروع کن

در اون زمانی که شما اقدام کردید تقریبا احتمال بارداری صفره

متاسفانه امکانش نیست😔

خیلی ممنون از راهنماییتون

میتونم بپرسم چرا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.