نشانه های بارداری دارم ولی ....

۲۴ باید پریود میشدم حالت تهوع دارم صبحا .ضعف دارم گرفتگی عضلات دارم درد پریودیو داشتم اما ی لکه خیلی روشن فقط اومد تست زدم منفی بود.سینه هامم درد میکنه گاهی.اینا نشونه بارداری مگه نیس؟

چرا عزیزم میتونه نشونه بارداری باشه

کی لک دیدی؟ دیگه ادامه نداشت؟ بی بی کی زدی؟

صبح ۲۵ فقط یه لکه روشن اومد.تست زدم منفی اومد ۲۲ رفتم ازمایش خون منفی بود

خب یه بار دیگه بی بی چک بزن
آزمایش رو زود رفتی

اگه بتا منفی بوده پس علائم پريودي هست عزیزم

Jنشانه بارداریه عزیزم منم همینجور بودم ولی بی بی نشون نمیداد

عزیزم احتمال داره باردار باشید چون آزمایش خون رو زود داید. شاید هم این علائم پریود باشه. دو سه روز دیگه صبر کنید اگر پریود نشدید حتما آزمایش خون رو تکرار کنید

1 Likes

اول بارداری تهوع نداره فقط از هفته ۸ به بعد تهوع ها شروع میشه اصلا چندهفته اول اونجور ک فکر میکنین بارداری خودشو نشون نمیده سه روز بعد از دیر‌پریود شدن بیبی بزن انشاله که هستی

علائم بارداری منم همینا بود عزیزم خصوصا حالت تهوع بعد غذا خوردن. ازمایش رو زود دادید و بی بی چکم خطا داره. انشالله باردار باشی عزیزم

خدااز زبونت بشنوه خیلی وقته منتظرم ان شاالله ک حامله باشم

ان شاالله:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

خانومی من ۱۵ مهر سقط کردم و بقایا داشتم کورتاژ دادم تا ۴۰ روز خونریزی داشتم کم بود و قطع وصل میشد بعد از ۴۰ روزم سه چهاروز خونریزی نداشتم باز ۱۳اذرصبحش ی لکه و ۱۴ صبحش باز لکه و ۱۵ هم همینطور دیدم باز قطع شد ۲۴ خیلی درد پریودی داشتم کمردرد دلدرد زیر شکمم درد و پادرد ولی پریود نشدم ی لکه صورتی فقط اومد.ینی از بقایا هنوز مونده یا باردارم؟نمیدونم

عزیزم حتما یه سونوگرافی انجام بدید تا مشخص بشه بقایا مونده یا نه

پس تهوع و گرفتگی عضلات و سینه دردام مال بقایا میتونه باشه؟
من ۱۶ هفته سقط کردم اما سینهام خیلی شیرکردن کلی دوشیدم و پرس اب سرد کردم شیرم خشک شد ینی سینه دردام مال اونه یا بارداری؟

بقایا مونده باشه علائمی چیزی داره؟چ علائمی؟

من دقیق نمیدونم زیبا جان به نظرم به پزشک مراجعه کنید یا از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید و از کارشناسان مامایی سوال کنید
اگر آزمایش بتا هم بدید بد نیست تا حدودی مشخص میشه ولی سونوگرافی مطمئن تره

همین لکه بینی یا خونریزی از علائمش هست عزیزم

باشه ممنونم عزیزم.ان شاالله ک بقایا نباشه .کورتاژ دوباره خیلی سختمه

1 Likes

خواهش می کنم :rose:
انشالا که نیازی به کورتاژ نیست نگران نباشید

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.