نزدیک ده روزه ازکمر درد مردم و بلاتکلیف 😭

من پریودم کلا نامنظم
ولی هشت ماهی ک زیر نظر دکتر بودم برای بارداری کلومیفن ک میخوردم دقیق پریود میشدم ولی ماه پیش اصلاح سبک داشتم 3 روز تاخیر پریود شدم. این ماهم اصلاح سبک تا امروز 5 روز تاخیر تستم منفی کمر درد شدید میگیره و ول میکنه. ترشحات بی رنگ کش دار داشتم ولی اونم دو روزه قطع شده کلا خشکم فقط یه ذرههههه ترشح زرد لیمویی انگار هست.
نمیدونم دارو بخورم برای باز شدن پریودی یا امکان داره باردار باشم :sob::sob::sob::sob: کیا تجربه دارن

3 Likes

فكر كنم پريود بشى چون ترشحاتت ليموييه

اگه قراره پریود بشم کاش بشم از این بلاتکلیفی در بیام :sob::sob::sob:

سینمم ظهر انقد تیر می‌کشید ولی بعد دردش قطع شد.
کمر دردم بیشتر دردش تو گودی کمرم یا اینکه دقیقا تو مهره ها کمرمه

اگه اصلاح سبکی طبیعیه ک پریود نشی امکان داره ۶ماهم نشی اگه اصلاح سبک میکنی نباید دارو بخوری

ن دارو نیست یه چی گیاهی از کسی ک اصلاح سبک گرفتم گف بخوری پریود میشی. ولی من میترسم و انگار امید ب بارداری دارم :sob:

1 Likes

مشکلت چیه پلی کیستیک هستی ؟چند وقته اقدامی

ن فقط تنبلی خفیف دارم. 8 ماه اقدامم

1 Likes

کسی نبوده یا نمیشناسید ک تستش منفی باشه ولی آزمایشش مثبت بشه؟؟

بعد چند روز بی بی چک زدی

امروز صبح هم زدم منفی بود پنج روز تاخیر

1 Likes

اگه سابقه تاخیر نداری ی چندروز دیگه صبر کن یکی دیگه بزن اگه پریودت منظم نیس ک فکر نکنم

انشاالله که بارداری به حق پنج‌تن

یه بی بی چک میزدی مشخص بشه

اصلاح سبک کمی زمان میبره که پریود به حالت طبیعی به موقع بشی

ولی بازم خوبه که تحرک داری و اصلاح سبک

@u1040039

تست بعد 5 روز تاخیر زدم منفی بود

عزیزم بذار ده روز از عقب انداختنت بگذره بازم بی بی بزن اگه منفی بود برو دکتر یا گرمیجات بخور پریود بشی
ان شاالله که بارداری عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.