نزدیکی کردن تو سه ماهه اول ضرر داره آیا؟؟

نزدیکی کردن ضرر داره؟؟

اگه احساس درد میکنی،نباید نزدیکی داشته باشی

1 Likes

منم نزدیکی دارم همین دردو احساس میکنم باید به شیوه ای که خود دکتر میگه نزدیکی کرد ولی خوب وقتی از جاش تکون میخوره آدم احساس درد میکنه فک میکنه وقت اتفاقی بیوفته واسه بچه …ولی شنیدم که میگن هیچ خطر نداره فقط تو دو ماه آخر یکم مراقب باشید چون اونجا خطرناکه ولی خودمونیما من یکی داشتم تو فامیلام تا چند روز قبل زایمانش نزدیکی داشت و یکیم بود اصلا تو این نه ماه نزدیکی نداشت جفتشونم سزارین زاییدن

1 Likes

مهسا جان اصلا ربطی نداره که نزدیکی داشته باشی یا نه من سر بچه اولم تا یه روز قبل از سزارین هم نزدیکی داشتم بدون هیچ درد و اذیتی،اما سر بچه دوم هفته های اول چون جفت پایین بود دکتر گفته بود اگر احساس درد داری موقع نزدیکی یا اذیت میشی انجام نده،ماه بارداری که بیشتر شد،جفت که اومد بالا میتونی نزدیکی داشته باشی،اما نباید زیاد باشه

2 Likes

مرسی عزیزم از اطلاعاتت

سونوی اول رو انجام دادی؟؟؟
دکتر چیزی نگفت؟

1 Likes

عزیزم اگر دردتون انقدر شدیده نزدیکی نداشته باشید فعلا

2 Likes

2 Likes

گفتم شاید به دردتون بخوره

1 Likes

خیلی ممنونم خانم حکیمی، بله با این حجم شدید دردم فکر کنم نزدیکی نداشته باشم حداقل فعلا بهتره

1 Likes

ای جانم خیلی ممنونم از لطفتون :heart_eyes:

1 Likes

نه برای نزدیکی،برای اینکه جفت پایین بوده یا نه،اینبار برای معاینه رفتی از دکترت بپرس در مورد نزدیکی

1 Likes

مرسی عزیزدلم، سعی میکنم بپرسم حتما، چون من ایران هم نیستم، شرایطم مثل شماها آسون نیست، حتی ارتباط برقرار کردن با دکترا سخته، زبونشون همه چیزشون، ولی من سونو قبلی که رفته بودم دیدم که دستگاه سونو رو تا خیلی پایین آورد برای چکاب و از همینه که میگم شاید جفت پایینه

1 Likes

خیلی سخته

1 Likes

آره واقعا سخته و اینجور موقع ها خیلی بیشتر متوجه سختیاش میشه آدم :pensive:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.