نزدیکی قبل از تخمک گذاری یا بعدش؟

امروز14قاعدگیم بودرفتم سونو.من همیشه16قاعدگی تخمک آزادمیکنم.دکترم گفت 14قاعدگی برو که اگه لازم بود آمپول بنویسم.دکترم گفت یه فولیکول 27داری درتخمدان راست.چون بزرگه لازم نیست آمپولhcgبزنی.ازامشب یک شب درمیون برو اقدام.سوال من اینه که من واسه جنسیت پسر تورژیمم.من شنیدم نزدیکی قبل تخمک گذاری باعث دخترشدن میشه پس چرا دکتربه من اینجوری گفت.شما بگیدمن چیکارکنم

2 Likes

بهش گفته بودی پسر میخای؟

1 Likes

آره میدونست

1 Likes

خب برای پسرازروز14 سیکل میتونی نزدیکی کنی

کلا میگن برای پسرروزای 14تا17سیکل نزدیکی کن

یعنی من 16 ام تخمک ازادمیکنم اشکال نداره از14نزدیکی کنم؟

1 Likes

نه من شنیدم اشکال نداره دکترتم حتما یه چیزی میدونسته گفته بازم خیالت راحت شه ازش بپرس

تخمک ک آزاد بشه ۱۲ساعت و ۲۴ ساعت بعدش اقدام کنی میشه پسر . حتما داری آزاد میکنی ک گفته اقدام کن

نمیدونم والله.فقط اینومیدونم سونوگرافیه گفت آبی دیده نمیشه ولی بزرگ شده حرفشو به دکترم گفتم گفت میدونم.ازامشب یه شب درمیون برو اقدام.14،16،18و اگرم خواستی20هم برو نخواستی نرو

1 Likes

من خودم از دیشب ک شب چهارده بود اقدام کردم .
عزیزم این همه استرس واسه چی اخه
استرس ک میگیری هیجی نمیشه هاااا
تو ک گرمیجات خوزدی و …
از ۱۴ یا ۱۵ اقدامو شروع کک

1 Likes

توچندم تخمک آزادمیکنی معمولا؟

1 Likes

من اون ماه روز ۱۴ دو خط شد تقریبا. دیگ شب ۱۵ و ۱۶ اقدام کردیم
این ماه دیگ دو خط نشده بود شروع کردم :smiley:
داره خطاش هی پررنگ‌تر میشه . دیشب اقدام کزدم فردا شب هم اقدام میکنم

1 Likes

من دیروز کیت گذاشتم هیچ خطی نیفتادبه جزخط کنترل.امروز گذاشتم دوخط افتاد ولی پایینی به اندازه بالایی پررنگ نبود.کم رنگم نبود خیلی.معمولی بود😊
خلاصه ممنون ازدوستانی که نظر دادن.من چون دخترم شب زنده داره دوستش اومد دنبالش رفت خونه دوستش ماهم ازفرصت استفاده کردیم اقدام اول رو رفتیم دیگه توکل بخدا

1 Likes

عزیزم روز لک رو هم حساب میکنی برا اقدام یا از روز خونریزی حساب باید کرد؟؟؟

1 Likes

باید روز لک هم حساب کنی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.