نزدیکی صبح یا بعد از ظهر

سلام ببخشین من سوال دارم من روزی سه تالتروزل و۲٫۵ودوعددپردینوزل خوردم قراره ازفردانزدیکی وشروع کنیم روزهامم۲۸روزه هس دکترگفته شنبه بیافولیکلولاتوببینم میگم من فردابعدازظهرمیرم خونه مامانم تاجمعه به نظرتون صبح زودنزدیکی کنیم بهتره یانه چون خودمم شاغلم باید۸مدرسه باشم…براهمین ۶خوبه یانه لطفاجوابموبدین…

1 Likes

صبح اقدام کنین خوبه عزیزم

پس هاگفته ۶/۷فرداصبح روهم میگه

راستی امپول فوستیمن ۳عدددوتاش ۶/۲یکیش هم۶/۴

براچیه امپولاهاکه ازشکم زدم

نمیدونم گلم تو اینترنت اسمشو بزن میاد برات

صبح خیلی خوبه

بهترین نزدیکی شبه چون بعد نزدیکی دراز میکشی و میخوابی اسپرم راحت میتونه جایگاهشو پیدا کنه ولی البته فرقی نداره.ولی شب بهتره

1 Likes

من شنیدم بهترین زمان صبحه.
ولی ما شب انجام دادیم

1 Likes

صبح مردها آماده ترن

1 Likes

بهترین زمان نزدیکی نیمه شبه گلم

1 Likes

نزدیکی تو فاصله اذان صبح تا طلوع آفتاب کراهت داره گلم بهتره که انجام نشه،البته من از نظر معنویش میگم همچی دست خداست

۵ اذان صبحه تا حدود ۶ ونیم صبح که طلوع آفتابه

من شنیدم 7نیم صبح خوبه

1 Likes

عزیزم وقتی صبح نزدیکی داشته باشی تا شب باید راه بری سرپا وایسی غذا بپزی خم راست بشی اینجوری خیلی کار اسپرم سخت میشه .شب خوبیش اینه بعد نزدیکی تا چند ساعت خوابی و بدنت کاملا ازاده اسپرم راحت میره سمت رحمت اونجا میمونه.

1 Likes

مرد ها همیشه امادن فرقی نداره .مهم بدن زن هستش.چون اسپرم باید تو رحم خانوم ها بره .و مهم اینه خانوم ها استراحت کنن تو ارامش کامل یا اینه صبح تا شب درگیر کارخونه یا اینکه خیلیا شاغلن باید برن سرکار

عزیزم اسپرم خیلی سریع خودشو میرسونه
نه با بالشت گذاشتن و نه با پا بالا دادن و نه نیم ساعت دراز کشیدن فرقی میکنه
به این فکر کن اونی که بهش تجاوز شده و باردار شده پاش رو داده بالا یا بالشت گذاشته زیرش.
نه ، فقط زمانش بوده
من به شخصه قبول ندارم این فرضیه رو که باید دراز کشید و بلند نشد و …
اما هر کس یه عقیده ای داره.
اینم که می گم صبح خوبه ، یعنی ضرر نداره ایشون که شب نمیتونه ، صبح انجام بده.
به نظر من هر چیزی سر زمان خودش اتفاق میافته :blush::+1:

1 Likes

دکترا ایقد تو گوش ما خوندن بالشت بذارید زیر باسن و پاهاتون بالا نگه دارید از سر جاتون بلند نشید که من یکی زخم بستر گرفتم چون به محض جاذبه جا شدن همه اش میریزن بیرون بعدش هم دیگه اگر جواب نگیریم میگیم خوب باسنمون بالا نبود پاهامون بالا نبود سری بعد خودمون میبریم بالاتر :grin::grin: آخر سر هم بعد هشت ماه اقدام هیچ به هیچ این سری باید اقدام معمولی کرد بدون دادن پاها به سمت بالا

2 Likes

متاسفانه باور غلط هست عزیزم :heart_eyes:

دقیقا موافق هستم :heart_eyes::heart_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.