نزدیکی در شب تخمک گذاری

سلام خانوما تا خانم حکیمی میاد دوستان یکم راهنمایی کنید اگه شب نزدیکی داشته باشم و صبحش ک ۱۷ دی میشه لکه تخمکگذاریو ببینم و تاامروز نزدیکی نداشته باشه احتمال هس باردار بشم باهمون یبار یانه؟؟؟؟؟

اگه موقع آزاد شدن تخمک اونجا اسپرم بوده باشه چرا که نه .احتمال داره عزیزم.

خداکنه بوده باشه.ان شاالله.مرسی😢

اگر زمان تخمک گذاریتون هست یکشب در میون نزدیکی داشته باشید.

بعداز سه روز ازتخمکگذاری احتمال بارداری هس؟

مطمئنی تخمک گذاری انجام شده؟

اره پریودیام نامرتبه ولی ۵ دی پریودشدم ۱۷ دی لکه قهوه ای دیدم میگن این لکه تخمکگذاری بوده

اگر اطمینان داری که تخمک گذاری بوده که هیچ.

اطمینان ندارم چون طبق طول پریودی قبلیم۲۴ روزه هس اگ باشع ۱۳ بودتخمکگذاری ب حساب خودم باردارم:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: کلی علائم دارم از روز لک بینیم گرفتگی عضلات بی حالی یبوست معده درد ترش هم میکنم.اشتهام کم شده و صورتم جوش زده مث حاملگی قبلم و کمردردم:joy::joy::joy:

2 Likes

ایشالله که حامله ای عزیزم :heart_eyes:

1 Likes

انشاالله که بارداری.الان ۱۹و۶ روز از تخمک گذاری گذشته

1 Likes

اگ ۶ روز گذشته پ حتما باید گرفته باشه چون تو اون روزااقدام کردم .
اییییییی خدایا نی نی بزار تو دلم😍

1 Likes

فداتشم ان شاالله:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

سلام .توروخدا منو راهنمايي كنيد . من دوماهه تو اقدامم و پريوديم نامنظم شده .قبلا 28 روز بود حالا 33 روز .اين ماه تأخير در پريودي داشتم.با احتساب 33 روز يك روز تأخير و با احتساب 28 روزهفت روز تأخير .
بي بي چك زدم منفي نشون داده .دير زدم يا اصلا باردارنيستم؟ چه موقع بزنم درست در بياد؟

بی بی چک دیر نشون میده یا آزمایش خون بده یا یکهفته صبر کن بعد بی بی چک بزن

عزیزم صب کن چندروز دیگه بعد از خون بده ان شاالله ک مثبته

انشاالله

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.