نزدیکی در زمان بارداری

سلام خانم حکیمی میخواستم بدونم نزدیکی در زمان بارداری و ماه اول اشکالی نداره واینکه مرد اسپرمشو خالی کنه برای بچه ضرری نداره؟؟

1 Likes

سلام عزیزم ایرادی نداره

بهتره تو ۳ماه اول نزدیکی کمتر از مواقع عادی باشه
عمیق نباشه
اگر درد شدید یا لک ندارید مانعی برای ارتباط جنسی ندارید اما از این به بعد با همسرتون صحبت کنید ک جلوگیری داشته باشن تا خدایی نکرده براتون مشکلی پیش نیاره

1 Likes

باشه ممنونم عزیزم از کمکتون:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

خواهش میکنم :sunflower:

1 Likes

سلام سه ماه دوم چی اگه نزدیکی داشته باشی اسپرمم بره داخل بدن بازم بده برا بچه ؟؟؟

1 Likes

میگن کلانره بهتره.چون فک میکنم انقباضات رحمی رومیبره بالا.

1 Likes

سلام عزیزم
بهتره با کاندوم جلوگیری داشته باشید چون هم عفونت نمی گیرید و هم به دهانه رحم آسیبی نمی رسه. در روزهای نزدیک به زایمان می گن باید نزدیکی بدون جلوگیری داشته باشید تا دهانه رحم باز بشه

1 Likes

مرسی خانم حکیمی از این که هستی

2 Likes

مرسی گلم

2 Likes

فدات گلم

1 Likes

چندماهته گفتی؟؟

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
ممنونم از لطف تون

1 Likes

کی من:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:

1 Likes

نه فاطمه😶

1 Likes

سلام این همه منتظر نی نی بودی حالا ب ریسکش نمیارزه.مخصوصا تو ماه های اول ک داره جا میگیره بهتره اصن نزدیکی نداشته باشی.

2 Likes

مامانا از چند هفتگی قلب جنین شکل میگیره؟؟

1 Likes

در گپ جدید بپرسید لطفا

1 Likes

از ۶ هفته قلب تشکیل میشه…بهترین موقع برای شنیدن قلب جنین هفته هفتم و هشتم هست

3 Likes

خانم حکیمی وقتی قلب تشکیل بشه دیگه نزدیکی اشکالی نداره؟؟یا باید همچنان جلوگیری داشته باشیم؟؟

1 Likes

معمولا تا دوماه نباید نزدیکی داشت…بعد از اونم اگه شرایط رحم طول سرویس و وضع جنین همه چی نرمال باشه اشکالی نداره اونم با نظر پزسک…البته رابطه نیاید عمیق و خیلی هیجانی باشه…

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.