نزدیکی در روزهای قمر در عقرب

سلام دوستان ، سوال داشتم
من 25 دی پریود شدم و امروز 7 روز شد و پاک شدم ، می خواستم برای بارداری اقدام کنم ولی باتوجه به محاسبات که انجام دادم دوره تخمکگداری ام مصادف میشه با روزهای قمر در عقرب ، واقعا تو این روزا نباید اقدام بارداری کرد ؟ اخه این ماه فرصت ازدست میره.

کسی هست جواب سوالمو بده؟:pray:

سلام عزیزم
به نظر من خیلی شخصی و عقیده ای هست سوالت مریم جون
از من بپرسی میگم نه
اما یکی هم میگه نباید اقدام کرد
بستگی به اعتقادات خودت داره عزیزم :heart_eyes:

من دوست دارم رعایت بشه ولی همسرم اعتقادی به این حرفا نداره.

1 Likes

پس با همسرت به تفاهم برس عزیزم

مرسی از راهنماییت

1 Likes

:grin:
قربونت عزیزم
راهنمایی خاصی نبود که :wink:
چند وقته اقدامی؟

اخه من دیر ازدواج کردم واقعا از دنیا عقبم😀

1 Likes

چند سالته مگه؟؟؟

این ماه قراره اقدام داشته باشیم نمی دونم چی میشه.:blush:

1 Likes

اولا که 31 سال اصلا دیر نیست
خیلی هم خوبه
دوما پس اگه می خوای زود نی نی بیاری
این حرفا رو ول کن
قمر در عقرب و اینا رو کاری نداشته باش
خیر باشه و قرار باشه بشه میشه
این نظر شخصیه منه
شما نمی دونی زود حامله میشی یا نه که بخوای روزای قمر در عقرب و عرب در قمر و اینا رو هم از دست بده

1 Likes

ایشالا که خوش خبر میای به زودی

ایشاله مرسی ، همسرم میگه به این حرفا توجه نکن

1 Likes

عزیزم از نظر منم به این حرفا و این چیزا توجه نکن و با خیال راحت اقدام کن البته بازم مهم اعتقاد خودته من فقط نظرم و گفتم

3 Likes

زن داداشام بهم میگن به این چیزا توجه نکن چون معلوم نیست زود باردار بشم یا نه ، مرسی از راهنماییتون😊

1 Likes

سلام عزیزم منم اتفاقا روزای تخمکگذاریم همون ۷ تا ۹ ماه هس ک قمر در عقربه اما همسرم اعتقاد نداره منم تازه شنیدم این چیزارو و حالا من اقدام میکنم ان شاالله ک خیره اگ خدا خواس بگیره و مشکلیم نباشه.توکل کن بخدا

1 Likes

از چندم تا کی قمر در عقربه این ماه؟

اعتقاد من اینه خدا اگه بخواد بده با یه روز اقدام تو روز بعد یا قبل تخم گذاری هم میده :blush:
من به شخصه سعیم اینه ک رعایت کنم چون حتما چیزی بوده ک گفتن رعایت کنید :hugs:

3 Likes

منم رعایت کردم همه چیزو اینطوری خیالم راحتتر بود .شما چون اعتقاد داری بنظر من رعایت کن چون بعد همین موضوع براتون دغدعه ی فکری میشه و استرس میگیری .قبلش وبعدش میتونین رابطه داشته باشید بعدش چون اسپرم تا ۳ روز میمونه .

2 Likes

از یکشنبه 7 بهمن ساعت 11 تا سه شنبه 9 بهمن ساعت 23:20

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.