نزدیکی در روزهای قمر در عقرب بده، راسته؟

سلام به همگی یه سوالی که همیشه دنبالشم بدونم اینه که واقعا روزهای قمر در عقرب میگن نباید رابطه داشته باشین برای بچه دلر شدن راسته که بده و بچه های اون موقع نمیمونن یا بد از آب درمیان؟

3 Likes

معمولا اول ماه قمری با وسط ماه قمری و اخر ماه قمری برای نطفه بستن خوب نیست؛
شب های چهار شنبه که از سه شنبه شب تا روز چهار شنبه رو شامل میشه هم خوب نیست

1 Likes

شنیدم مکروه هست.

1 Likes

چه جالب،کسی می‌دونه خارجیها هم قمر در عقرب دارن؟

1 Likes

منم همیشه تو اقدام بودم توجه میکردم به این موضوع تقویم قمر در عقرب بزن از بازار یا گوگل میاد برات چه روزایی هست البته اگر اعتقاد داری

2 Likes

عزیزم اگ یه روز مجبور شدی ایه الکرسی بخون و صدقه بده اشکال نداره

1 Likes

من اقدام کردم و خدا را شکر الان باردارم ولی چون روزش رو میدونم گفتم نکنه قمر در عقرب باشه و بد باشه و میخواستم بدونم واقعا درسته؟ من دوشنبه شب اقدام داشتم

من که برا اقدامم رعایت کردم اینا رو.
اره شنیدم اون روزا احتمال سقط بالا میره ، و درسته

1 Likes

اع مطمئنی همون روز قمر در عقرب باردار شدی یعنی ؟

1 Likes

نه عزیزم اون روز نبوده چون میدونم دوشنبه بوده در صورتی که گفتن سه شنبه شب خوب نیست

عزیزم معلومهکه راسته کلی احادیث از ائمه هست در این مورد…
شما برو کتاب حلیه المتقین رو بخون کامل و قشنگ و با جزئیات توضیح داده.

3 Likes

عزیزم این که خرافه نیس که اعتقاد نداشته باشیم. ائمه درمودش احادیث گفتند و اگه میخایم بچه های سالم و صالح داشته باشیم لازمه که رعایت کنیم.

2 Likes

بعله میدونم منم خودم قبول دارم و رعایت کردم ولی بعضیا قبول ندارن

2 Likes

اگه اینطور باشه که خارجیا باید راه به راه سقط کنن و بدشانسی بیارن،بابا اینا همش خرافاته ،شما از کجا میدونید که ائمه راست میگفتن؟توی تاریخ الآنم که عصر پیشرفته تحریف هست چه برسه به زمان ائمه،چرا هر چیزی که میگن ائمه گفتن باید بی چون و چرا قبول کرد؟واقعا چرا؟جای بحث واقعا زیاده،اینارو برای سرگرم کردن یه عده آدم زودباور و ساده مطرح کردن برای رسیدن به منافع خودشون،چه بسا الان بوش درومده که یه عده از علما توی حوزه علمیه به این نتیجه رسیدن که خدا وجود نداره،البته به اون شکلی که تو مخ ما فرو کردن

3 Likes

خانم محترم هرکی حرفای شمارو بخونه میخنده.الان تو همه جای دنیا مردم خدارو قبول دارن.اینکه ائمه چیزی گفتن برای زندگی راحتر بشره که درهمه ی دوره ها مفیده.اگه شما قبول ندارین دلیل بر این نیست که درست نیس.شاید دچار شبهه هستین.اگه چهارتا نخاله و جاسوس تو حوزه چنین حرفایی زدن دلیل بر این نیس که خدانیس.بابا عقلم خوب چیزیه.خودتون یه نگاه درست به دور و برتون بندازین میبینین خداهست. اصلا خودشما نشانه وجود خدایین.
بعدم شما تو زندگی خارجیا هستین؟؟خانم خوباشو به شما نشون دادن نه پشت پردشو.

3 Likes

بنظر من آدم هرچی آدم کمتر بدونه بهتره،نه چون اعتقاد داره یا نه،چون تلقین واقعا کار میکنه،پس پیگیری نکنید این حرفا رو،دل به خدا ببندید و اقدام کنید

1 Likes

نه عزیزم تو این مورد باید همه ی جنبه هاشو ببینین…
آدم اگه بچه ی سالم و صالح بخاد باید بعضی کارهارو انجام بده…
مثل اینکه آدم باردار باشه و یه خوراکی براش بد باشه نره تحقیق کنه بگه تلقینه انشاالله بچم سالم میمونه. اگه خدایی نکرده بچه طوریش شد خوب گردنه خودشه باید خودشو سرزنش کنه.

1 Likes

آدمای زیادی رو دیدم که خیلی این جنبه هارو رعایت کردن ولی فرزندشان صالح نشدن،شماهارو هم گول میزنن با این قمر در عقربشون،متاسفم براتون همینه که پیشرفت نمیکنید

1 Likes

در ضمن چون خودتون حرفهای منو قبول ندارید نگید هر کی میبینه میخنده،بستگی به مکان زندگی،سطح فکری و اطلاعاتتان داره،مشخصه تو یه محیط بسته با یه سری تعصبات پوچ زندگی کردید که از عنفوان کودکی درگیر حجاب و سختی های دین کردن و اجازه ندادن که حتی شده یکبار در مورد دین و امامان و پیامبران تحقیق کنید،به اطلاعاتون برسونم الان نصف مردم دنیا بی دین هستند و شادترین مردم دنیا بی خدا،از اونجایی دین ما و ائمه و قرآن برای بشر مفیده که در سوره نساء به مردان اجازه کتک زدن زنان رو میده،دیگه حرفی ندارم چون کسی با افکار شما که بشدت درگیر قمر در عقربید یک لحظه هم به خودتون اجازه تفکر نمیدید

1 Likes

من در جایی توی یه سایت علمی این قضیه ی قمر در عقرب رو دیدم که از نظر علمی ثابت شده بود طولی پیداش نکردم که بذارم دربارش بحث کنیم و به نتیجه برسیم ولی خوبه که انسان درباره ی چیزی تحقیق کنه و با تحقیق کاری رو انجام بده منم دوست دارم با بحث و تحقیق و اطلاعات همدیگه در این مورد علممون رو بالا ببریم
به طور مثال وقتی اقدام میکنی ممکنه لقاح چند روز دیگه انجام بشه یه روزی که قمر در عقربه حکمش چیه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.