نزدیکی در بارداری سه ماهه دوم

من هفته 14 هستم بعد از یک ماه میل جنسی م برگشته، یکم واژن و کشاله های رانم درد میکنن لک و هماتوم و اینا نداشتم از اول تاحالا، نزدیکی بدون دخول خطرناک نیست برام که؟ :thinking:

کجایین خانومای باردار

سلام خوبین والله من ده شهریور میرم ۷ماهگی و با همسرم نزدیکی ای نداشتم نمی‌دونم واقعا.

1 Likes

سلام عزیزم، به نظرم مشکلی نیست، من توی بارداری اولم چون مشکل نداشتم از اول با همسرم رابطه داشتم تا ماه آخر، اما متاسفانه الان به خاطر لکه بینی اصلا نزدیکی ندارم

1 Likes

سلام چند هفتگی هستی

من که از اولین روزای بارداریم تا الان نزدیکی ام داشتم اوکی ام بودم
باز با دکترت مشورت کن اگه مشکل نداری ایرادش چیه اخه

من از هشت هفته نزدیکی داشتم با اینکه جفتم پایین بود فقط اروم و با احتیاط باشه مشکلی نداره

1 Likes

اگه لکه بینی یا خونریزی نداری اشکال نداره
فقد عمیق یا خشن نباشه

بدون دخول مشکلی نباید داشته باشه. تو ماه ۳ و ۴ ممکنه جفت پایین باشه و خطرناکه. معمولا جفت بالا میکشه بعد از ماه ۴ . تو همون سونی انومالی که میدی بپرس جفت بالا رفته یا نه و حتما از دکتر مشورت بگیر

عزیزم با خیال راحت با دخول کامل می تونید نزدیکی کنید

1 Likes

بخاطر درد واژن و کشاله رانم میگم، اونم بخاطر بزرگ شدن رحمه گفتم یوقت خطر نداشته باشه

آن تی رفتم طول سرویکس خوب بود

آهان ممنون

مال من کلا بدون دخول بوده تاحالا، یک ماه کلا میل جنسی م از دست داده بودم به ماه چهارم که رسیدم نیاز جنسیم برگشته فقط یکم واژن و کشاله های رانم درد دارن

من فقط نگرانیم بابت درد واژن و ران بود منع نزدیکی نداشتم از اولش

اگین دردا منم داشتم طبیعی منم از ماه دوم نیاز جنسیم بیشتر شد

نه بدون دخوله

آره دقیقا عین من

2 Likes

اخ انقدر زیاد بود که بعضی اوقات اگه انجام نمی دادیم عملیات گریم میگرفت :see_no_evil:

مال من یهو خاموش شد بعد از سه ماه اول باز یهویی شعله ور شدم :joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.