نزدیکی بعد از زایمان طبیعی

سلام من پانزده روزه که زایمان طبیعی کردم میخواستم ببینم تاکی نمیتونم نزدیکی با همسرم داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟

ای جانم خدا واستون نگه داره ان شاءالله که زیر سایه پدر مادرش بزرگ بشه و همیشه دلش شاد لبش خندون

پس از زایمان، اغلب اعضای دستگاه تناسلی طی ۴ تا ۶ هفته به حالت عادی برمی گردند. بخیه محل زایمان در زایمان طبیعی معمولا موجب نگرانی هایی در زن و همسر می شود.

بهبود زخم معمولا ۲ تا ۴ هفته زمان می برد اما ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نزدیکی راحت و بدون مشکل انجام پذیرد. اغلب به زنان توصیه می شود پیش از آغاز مجدد فعالیت های زناشویی، ۴ تا ۶ هفته صبر کنند و توصیه هایی در مورد به کارگیری روش موثر پیشگیری از بارداری، اغلب در همین هفته به زائو داده می شود

عزیز تا جایی من شنیدم میگن یک ماه تا 40روز نیاید نزدیکی باشه

1 Likes

قدم نورسیده مبارک،فکرکنم تا۴۰روز

1 Likes

درست شنیدی گلم

1 Likes

الهی که همیشه سلامت باشه و خوشبختی تو تقدیرش.
عزیزم منم زایمان اولم طبیعی بود.
دکترم گفت بهتره ۶ هفته نزدیکی نداشته باشی تا بخیه ها و بدنت کاملا به شرایط نرمال برسه.
گفت تا یه مدتم دخولتم زیاد عمقی نباشه و اگه دیدی داری اذیت میشی انجام نده.
میگفت سلامتی خودتو اول در نظر بگیر😊

عزیزم شما خونریزیت تموم شده؟؟

دکتر به من گفت تا ۴۰ روز

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.