نذر حدیث کساء

ختم شد ایشالله حاجت روا بشن به حق پنج تن

1 Likes

به نیت زیبا خانم ختم شد. انشاا… حاجتش روا:palms_up_together:t2:

1 Likes

فردا به نیت فاطمه جون انشالله حاجت روا شدنت گلم

2 Likes

@Fatemeh1400

1 Likes

مرسی قشنگنم ان شاءالله همگیمون باهم دلمون شادبشه ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله :green_heart::green_heart::green_heart:

2 Likes

عزیزان من چند روز نبودم ولی خوندم حاجت روا باشید :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

انشالله عزیزم

1 Likes

به نیت فاطمه جان ختم شد:rose:
انشاالله حاجت روا بشن:pray:

2 Likes

نجمه جان کمی ب پیامات استیکر اضافه کن .تعداد روز و خوده ایام هفته هم بنویس … من بعضی اوقات فک میکنم نخوندم میرم نگاه میکنم ببینم خوندم یا نه … اینجوری تو پیاماهم دیر پیدا میشه پیامت …یبار هم انتقاد کردم گوش نکردی

2 Likes

ختم‌شد حاجترواشن

1 Likes

چند روز دیگه مونده ؟

۲۷روز عزیزم

1 Likes

امروز جمعه ۱مرداد ماه به نیت فاطمه جون ختم شد انشالله حاجت روا بشی عزیزم :heart_eyes: :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

بله عزیزم چشم ازاین به بعد هرروز میگم

1 Likes

قربون چشمایه نازت

1 Likes

ختم شد ایشالله حاجت روا بشن به حق پنج

2 Likes

ختمشد.ایشالله حاجت روا شن

2 Likes

ممنونم مهربونم ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله حاجت روایی تک تکمون:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::love_letter::love_letter::love_letter::love_letter::love_letter::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

1 Likes

سلام ⚘خوندم:pray:

2 Likes

قرایت شد به نیت فاطمه جون

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.