نداشتن لکه بینی در هفته 4

من هفته 4 بارداریم هیچ گونه لکه بینی هم ندارم اما دکترم گفت برا احتیاط شیاف ضدسقط استفاده کن
بنظرتون خطری نداره?
کیا تجربه داشتن?

خانم حکیمی میشه راهنماییم کنید

عزیزم نگران نباشید خطری نداره
اما معمولا بعد از تشکیل شدن قلب جنین تجویز میشه

1 Likes

با تبریک فراوان عزیزم
من لکه بینی داشتم و دکتر به من شیاف و آمپول و قرص داد که پزشک دیگه ای گفت همون شیاف کافیه.
شاید پزشکتون میخواسته محکم کاری کنه و خودش هم گفته برای جلوگیری از سقط.ولی ضرری نداره

1 Likes

من تازه 4هفتمه , خودم میدونم که تاریخ لقاحم یکم مهر بوده ولی خب دکتر جوری که حساب میکنه گفت هفته چهارم بارداری هستی برا قلبم.که گفت هفته هشتم بارداری باید بیای
فقط بهم بگید اگه هیچ گونه خونریزی یا لکه بینی یا دردی نداشته باشم این شیافو استفاده کنم ضرری به جنین نمیرسونه?
فقط جاشو محکم تر میکنه? عوارضش برا خودمم اصلا برام مهم نیست

ممنون بابت تبریک عزیزمممم , آره خودشم گفت برا محکم کاری , شاید چون من قرص و دارو میخوردم برا اینکه باردار بشم ترسیده گفته اینجوری جاشو محکم کنه فقط ترسیدم من که لکه بینی ندارم آسیبی بهش بزنه

نی نی شما بدنیا اومده? دعام کنید منم به سلامت این دوران شیرینو بگذرونم

نه عزيزم عب نداره منم ميزاشتم جاى نى نى تو محكم ميكنه
جلوگيرى از سقط هم هست

1 Likes

نگران نباشید عزیزم ضرری نداره اگر پزشک توصیه کردن استفاده کنید

1 Likes

مرسی خیالمو راحت کردی شادی جون , تو هم مثل من لکه بینی نداشتی? از کی و تا کی استفاده میکردی?

1 Likes

مرسی خانم حکیمی , یک دنیا ممنون

1 Likes

بزار عزيزم اگه دكترت تجويز كرده حتما بزار
تاثير مثبتش خيلى بيشتر از عوارضشه
منم همون اوايل ميزاشتم تا نوبت بعد ك دكتر ديگه نداد

1 Likes

عوارضش برا خودم اصلا مهم نیست , مرسی خیالمو راحت کردی , شما هفته چندمته ?هفته چندم برا دیدن ساک بارداری رفتی?

ببخشیدا اذیتتم کردم , تازه واردمو یه دنیا سوال😀

1 Likes

عوارضش ناچيزه عزيزم مهم نى نى كوچولويه :heart_eyes:
من اصلا برا ساك حاملگى نرفتم دوماه نيم بود رفتم واسه قلب نى نيم :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

مرسی عزیزدلم😘

1 Likes

اى جانم كار خوبى ميكنى
هفته چندمى ؟

1 Likes

:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

هفته چهارم🙊 همش سه روز فهمیدم باردارم

2 Likes

اوخى مباركه :kissing_closed_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.