نداشتن قلب جنین در هفته 11

سلام،خانمای عزیز من باردارم و ۱۱هفته ام ولی بچه توی ۶هفته مونده، و قلب نداره،امروز دکتر مجوز سقط رو داد،گفت ۳-۴روز صبر کن اگه سقط نشداونوقت شروع کن به قرص خوردن که برام نوشته.
چیکار کنم سقط بشه؟

استرس نداشته باش و دستورالعملی که دکترت گفته رو انجام بده، به خدا توکل کن به امید خدا به زودی صاحب یک فرزند سالم میشی عزیزم، حالی که الان داری خیلی سخته برات آرزوی آرامش و صبر دارم.

2 Likes

ممنونم دوست عزیز.

چیکار کنم روند سقط بهتر پیش بره؟چی بخورم؟

توی شش هفته اندازه اش مونده یا فقط قلب تشکیل نشده؟

1 Likes

زعفرون قاعده اوره
پیاده روی

1 Likes

توی شش هفته مونده ،و دیگه قلبش تشکیل نشده

به دکتر گفتم پیاده روی کنم؟گفت نه،ولی تو نت خوندم بعضی خانما پیاده روی و زعفرون خورن و راضی بودن

دکترت شرایط تورو بهتر میدونه
پس به حرفش اطمینان کن
میتونی بری پیش یه دکتر دیگه و کمک بخوای و دوتا نظر رو بشنوی

2 Likes

زعفران ضربان قلب رو بالا میبره سرخود نخور عزیزم

1 Likes

سلام عزیزم
لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/372374-what-to-expect-with-a-medical-abortion

من دو تا سقط تو 8هفته داشتم
اصلا با داروگیاهی سقط نمیشدن دیگه مجبور به کورتاژ شدم با قرص فکر کنم میزوپروستول واژینالی سقط کردم بعدشم کورتاژ

1 Likes

خانما اول تا اخر سقط چقد زمان میبره،الان شروع شده به خونریزی،ولی کم،چیکار کنم؟؟؟:sweat:

کسی هست تجربه داشته باشه؟

عزیزم من تجربه ی سقط دارم ولی بعدشم واسه تخلیه بقایع کورتاژ شدم وگرنه رو تخت بیمارستان جنین رو دفع کردم من از وقتی درد شروع شد با خونریزی نهایتا 3ساعت طول کشید

تو خونه داری سقط میکنی؟
اگه آره زعفران بخور ولی خیلی غلیظ باشه
از دارو گیاهی تخم شوید وگیاه عروسک پشت پرده بگیر واسه سقط خوبه میگن

1 Likes

اره تو خونه، ممنون

باش عزیزم ان شاءالله زیاد طول نکشه باردار شی دوباره

1 Likes

من از 24 دي خونريزيم شروع شد و بالاخره 17 بهمن سقط كردم تو خونه و كامل :pensive::pensive:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.