نداشتن حالت تهوع در بارداری خطرناک است؟

سلام دوستان من اوایل بارداریه واصلن حالت تهوع ندارم،این میتونه نشونه تکامل نیافتن جنین باشه؟کیاتوبارداریشون تهوع نداشتن؟

1 Likes

من اصلا نداشتم براهمین تا هفت هفتگیم نفهمیدم حاملم هیچ مشکلیم پیش نیومده تاالان خداروشکر

1 Likes

عزیزم برو خداتوشکرکن

حالت تهوع عزیزم از هفته های 8 ببعد زیاد میشه اولاش کمه. بستگی ب بدن شما داره. یکی زیاد یکی کم. به دلت بد راه نده نی نی سالمه ایشالله

خداروشکر ک نداری😊 حالت تهوع واقعا خیلی زجراوره

من اصلا حالت تهوع نداشتم خواهرمم نداشت مامان و خاله امم نداشتن دوتا از دوستامم نداشتن
:face_with_monocle::sunglasses: خیلی هم خوبه هیچ مشکلی هم نداره نترس :heart_eyes:

نمیدونم تواینترنت نوشته بودکسایی که تهوع دارن بچشون سالم ترمیشه؟شماتوبارداریتون چه ویتامینایی مصرف کردین؟اهن وازچه ماهی شروع کردین؟

عزیزم اول خدارو شکر کن دوم کسانی ک حالت تهوع ندارن جز اون دسته از خانم های باردار و خوش شانس هستن، من اصلا حالت تهوع نداشتم از روز اول تا اخر بارداریم الان هم نی نی م بدنیا اومده فردا چهل روز میشه و سالمه خداروشکر

منم نداشتم دکترم میگف این یعنی بدنت پذیرفته ک ی هورمونهایی مخالفش واردشدن و خودشوسازگارکرده اونایی ک تهوع دارن بدنشون نمیتونه بپذیره ک جسم جدیدیاهورمون جدیدواردشون شده براهمین مقابله میکنن باهاش.
تهوع داشتن و نداشتنم ربطی ب هوش بچه نداره

1 Likes

سلام من ۳ماه اول فقط معدم احساس میکردم سنگین ولی استفراغ نداشتم اما الان ماه ۴و۵ یه ذره ک گشنم میشه بالا میارم سر صبم حالم تقریبا‌بد

من تو کل بارداریم دو بار تهوع داشتم.نگران نباش

ن عزيزم منم تهوع نداشتم حتي ويار هم نداشتم

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.