نحوه محاسبه هفته و ماه بارداری

سلام خانم حکیمی عزیز
من یه سوال پیش پا افتاده دارم از حضورتون که ذهنمو خیلی درگیر می کنه…
من الان در هفته 15 و 2 روز هستم…
این یعنی من در 16 هفتگی بارداری هستم یا 15؟؟
سه ماهه باردار هستم یا چهار؟؟
ببخشید خیلی خنده داره ولی من گیج شدم

سلام عزیزم
این سوال برای هر کسی ممکنه پیش بیاد عزیزم، انشالا لبتون خندون باشه همیشه
شما می تونید از ماشین حساب زیر استفاده کنید
https://farzand.net/due-date-calculator

سلامت باشید مرسی از راهنماییتون… آخه میدونید توو این گپ های اختصاصی مربوط به ماه …ماه سوم رو از 13 تا 17 درنظر گرفته…واسه همین من گیج شدم

الان تووی همین ماشین حساب میزنه سه ماهه دوم و ماه سوم…
سه ماهه دوم میشه ماه چهار…پس چرا زده ماه سه؟؟؟
:roll_eyes::roll_eyes:

Roya jan khodeto ziyad dargir nakon adamo gij mikonn az ye tarf behdash ye chizi mige az tarfi doctor ye chiz dige khodetm ye joor hesab mikoni az akharin peri hesab kon 38 enshalla vaze haml mikoni

به نظر من شما ماه رو حساب نکنید فقط هفته بارداریتون رو در نظر بگیرین

1 Likes

عزیزم الان شما تو چهارماه هستین،۱۵هفته و ۲ روز یعنی ۱۵هفتتون تموم شده ۲روزه که تو ۱۶هفته هستین،اگه بخواین به ماه حساب کنین میشه سه ماه و دو هفته و دو روزه که باردارین،یعنی سه ماه رو تموم کردین دوهفته و دوروزه که رفتین تو چهار ماه،امیدوارم خوب توضیح داده باشم،منم ۱۵هفته و ۳روزمه :blush:

2 Likes

image
این عکس میتونه بهتون کمک کنه

5 Likes

با این حساب من خیلی مونده تا ماه چهار برسم تازه هفته ۱۵ هستم
نمی دونم چرا ذوق دارم زودتر برم ماه چهار

1 Likes

مرسی عزیزم کاملا افتاد :sunglasses::sunglasses::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:خیلی خوب توضیح دادین. ممنونم عزیزم

1 Likes

آخی یه روز از من جلوترین…چه حس خوبیه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مرسی از توضیحاتون:star_struck::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

تو چهار ماه هستین دیگه گلم،میشین ۳ماهو دوهفته تقریبا

1 Likes

قربونت گلم :heart_eyes:

آره واقعا :heart_eyes:

مرسی عزیزم :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.