نحوه استفاده قرص ویتامین E

سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان
میخواستم بدونم مصرف قرص ویتامین e قبل بارداری به چه صورته و اینکه حتما باید قبل بارداری استفاده کرد؟ و اینکه زن و مرد هر دو باید مصرف کنن؟

سلام عزیزم طاعات شما هم قبول باشه انشالا
شما باید آزمایش های پیش از بارداری رو انجام بدید اگر بدن تون به ویتامین یا داروی دیگه ای احتیاج داشته باشه پزشک براتون تجویز می کنه. در این دوران هیچ دارویی رو بدون تجویز پزشک و سرخود مصرف نکنید حتی ویتامین

ممنونم عزیزم :heart::heart:

خواهش می کنم عزیزم موفق باشید :rose:

1 Likes

عزيزم بهتره ازمايش بدي معمولا اگر كمبودش شديد باشه مثل خودم 10 هفته و هر هفته 1 عدد مصرف ميكردم ولي اگر كبود نداري ماهيي 1 عدد با دوز 50000 مصرف كن. حتي تو 20:30 1 مصاحبه گذاشت و معاون درماني وزير بهداشت گفت خانم ها جهت جلوگيري از سرطان ماهيانه 1 عدد قرص ويتامين دي مصرف كنند. 10 تاش 1500 تومنه تو داروخانه ها بدون نسخه هم ميفروشند

ممنووونم عزیزم کلا ویتامین دیِ من که پایینه…گفتم شاید بشه ویتامین ای رو هم بدون تجویز مصرف کرد

5 ماه پیش که آزمایش داده بودم فقط ویتامین دیِ من پایین بود…بعد قرص لووتیروکسین واسه کم کاری تیروئید یا پرکاری؟

واسه کم کاریه عزیزم

ممنونم عزیزم آخه جواب آزمایشمو پیش دوتا دکتر بردم یکیشون گفته بود پرکاریه بهم گفت آزمایشتو تکرار کن،بعد به یه دکتر دیگه نشون دادم گفت کم کاریه و بهم لووتیروکسین داد

من و همسرم ویتامین ای خارجی روزی یدونه میخوردیم.الانم میخوریم تا برم شنبه تست بدم

به منو همسرم هم هم گفته بودن هفته ای یبار مصرف کنیم تموم شدشد الان دوباره برم آزمایش بدم…

ویتامین برای اقایون خیلی خوبه زمان اقدام بارداری اسپرم مرد و بالا میبره و چسبندگیش و کیفیتش و عالی میکنه.
برای خانما هم ای در بارداری مهمه

عزیزم عکس آزمایشتونو بفرستید لطفا

ببخشید نیلوفر خانم کم کاری تیروئید باعث دیر اتفاق افتادن بارداری میشه:

دکتر برای چی گفت بخورید اقدام کردین؟
من ازمایشم اکی بود فقط ویتامین دی کم بود که طبق دستور خوردم اما دکتر گفت ویتامین ای بارداری و قوی تر میکنه

نه برای اقدام نبود در کل ویتامین دی هر دومون کم بود کفت استفاده کنین

اها پس روز ی یدونه بخورید.خارجیش بهتره ورقی ۱۷ت
تا اون دوره ای که گفته تموم بشه

روزی که نه گفت هفته ای مصرف کنین

بالا بودن سطح TSH و پایین بودن FT4 نشان دهنده کم‌کاری تیروئیده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.