نتیجه با اولین اقدام

اره ماه دوم باردار شدم

الان بزنی ک نشون نمیده باید تا موعدت صبر کنی عزیزم

اهوم …فقط امروز یه جوری افتادم کف اشپزخونه ک میترسم اگه چیزی ام بود داغون شد

1 Likes

گر نگهدار من ان است ک میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
اگه خدا بخواد ک باردار باشی و عمرش ب دنیا باشه هیچیش نمیشه

مامانم سر داداش کوچیکم باردار بود هر کاری کرد سقط بشه نشد ک نشد الانم ۱۸ سالشه از هممون پر انرژی تره

عزیزم این استرسا و دلهره برا شما ک اولین باره اقدام میکنین طبیعیه البته انشالله ک همین اولین بار باردار بشی ولی کلن اگه باردارم نشدی امیدتو از دست نده و احساس سرخوردگیم نکن
ما ک چن ماهه اقدامیم دیگه پوس کلفت شدیم:grinning_face_with_smiling_eyes:

مننننننننننننن:woman_facepalming:

چه قشنگ ان شاءالله تنش سالم باشه همیشه

1 Likes

:heart_eyes:ای جان

1 Likes

اهوم :grin:

عزیزم من پارسال با اولین اقدام گرفت،اصلا تحت نظر دکتر نبودم،ولی متاسفانه تو ۵ هفته سقط شد:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

ان شاءالله ک بعدیا سالم بیان تو بغلت :heart:

قربونت عزیزم مرسی

من اولین اقدام باردارشدم تو ۱۱ هفته سقط شد و دیگه هم نمیگیره .این وسواسها مال الانه.پسر و دختر کجا بود اگر منتظر باشی اصلا برات مهم نیست.خدا نکنه کارت گیر بیفته.اصلا بهش فکرنکن راحت و ازاد زندگیتو بکن.اینو بخورم اونو نخورم وای اینحوری شدم اونجوری شدم.بهش فکر نکن.بی بی قبل از موعد زیاد هاله میندازه.صبر کن.و ارامش داشته باش.خدا بزرگه انشاله به انتظار نمیرسه و دلت شاد میشه.اگر زیاد وسواس داشته باشی پریود که بشی داغون میشی.

بعد سقطت چن ماه اقدامی

اهوم درسته هرچی خدا بخواد

نه ماهه.الان که ۲۱ فروردینه و اقدامم میدونم پارسال که با یه بار شدم ۲۱ فروردین بود و ۱ اردیبهشت فهمیدم باردارم

۱۰روز بعد اقدام چطور فهمیدی بارداری

انشالا این ماه باردار میشی عزیزم،منم بعد سقطم تا حالا اقدام نکردم دیشب با شوهرم تزدیکی داشتیم گفت دیگه ام شب جلوگیری نمیکنم،اول راضی شدم بعد وسط کار زدم زیر گریه قسمش دادم که امشبم بیخیال شو

آخه چرا

4 روز مونده بود به مو عدم بی بی بعد نمی سال به هاله ی صورتی محو انداخت گفتم حتما هستم رفتم آزمایش دادم بتام 4 بود بعد یهفته هم870

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.