ناشنوایی و ازدواج فامیلی و بارداری

سلام منذو همسرم پسر خاله دختر خاله هستیم.دوتا خواهرام ناشنوا هستن.بعد بچه اولم کم شنواشده .حالا بارداری دومم هستش امکان داره بچم کم شنوا بشه

1 Likes

یعنی ارثی واسه شما؟؟کسی که اینطوری ارثی نشه خود به خود بشه رو بچه تأثیر داره؟؟واقعا من نیاز دارم به جواب …نگرانم

منم نمی‌دونم بخدا تودفامیل ماکس دیگه ای ناشنوا نیست .فقط خواهرای من و دخترم .پیگیری نکردیم ک دلیلش چیه ارثی یا…نمی‌دونم .اگه کسی اطلاعی داره بگه

1 Likes

سلام عزیزم
بله ممکنه این بچه هم کم شنوا بشه
مطمئنا ارثیه، باید آزمایش ژنتیک می دادین

خب آزمایش ژنتیک چ کمکی می‌تونه بکنه.ن سو نو ن آزمایش نمیتونه تشخیص شنوایی بدن

قبل از بارداری باید آزمایش می دادین عزیزم
دیگه کار از کار گذشته انشالا که این اتفاق نیفتاده باشه

ان شاء الله ولی واسه بارداری های بعدی واقعا راهی داره واسه پیشگیری

بله حتما باید راهی باشه
اما قبلش لازمه آزمایش انجام بدید تا راه حل مناسبی برای این مشکل تجویز بشه

یکی ازاقوام مادخترعموپسرعمو…پسزعموتوخانوادش بچه ها مشکل قلبی دارن وناشنوا هستن وبچه های ابجیشم همینطورن…اینام دیگ بچه دارنمیخوان بشن…فکرمیکنم پزشک گفته ناشنوایی رومیشه تشخیص دادامامشکل قلبی رو ن…اخه داداش همین اقا باهمین دخترعموعقدبود براثرمشکل قلبی فوت کرد

وای ماهم دخترخاله پسرخاله هستیم

1 Likes

نمیدونی چ آزمایشی و دکتری رفتن واسه تشخیص ناشنوایی

ماهم دخترعمو پسرعمویم ولی توخانواده ارثی چیزی نداریم شمام مشکلی توخانواده ندارین الکی خودتو نگران نکن

1 Likes

نگران نباش شماموردش رونداشتید…

1 Likes

ن …امامیدونم هزینه زیادکردن تاهمینم بهشون گفتن

ن من دخترم کم شنواست .چون دوتا ابجیام ناشنوان.الانم حاملم مایع دوره جنینم کم شده .دوتا سقط داشتم .وبارداری اولم دوقلو بود یکی فوت شد یکی کم شنوا.حالا میترسم بچم ک حاملم چیزیش نشه .

خواهش میکنم دعام کنین خیلی محتاجم .توزندگیم زیاد سختی کشیدم همسرمم گفته این بچم چیزیش باشه ولم می‌کنه من ۲۲سالمه خیلی غصه میخورم مامان بابام ندارم کسی ندارم پشتم باشه دلم فقط بخدا قرصه ک کمکم کنه

1 Likes

لام خانوما
من ۲۱ دی ماه ۴ هفته حامله بودم که با قرص سقطش کردم تقریبا ده روز هم خونریزی داشتم .
تو این مدت نزدیکی حفاظت نشده داشتم و بطور نا منظم قرص ال دی مصرف میکردم تا الان هم پریود نشدم …
الان ی حس و حالی دارم غذا هوس میکنم و تکرر ادرار دارم .نفخ بسیار شدید هم از روده هم از واژن دارم زیر دلم درد میکنه . حالت تهوع ندارم .
ممکنه بازم حامله شده باشم …توروخدا کمکم کنید

نگران نباش.اماقبل اقدام بایدپیشگیری کنید…درثانی مربوط ب دونفرشماست ونشناخت شمارونخواسته

فداتشم انشاالله که سالم باشه

چشمممم مامان بزرگ

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.