ناشتا برای آزمایش خون بارداری

سلام دوستان گلم. ببخشید برای ازمایش خون بارداری باید ناشتاباشیم یا خیر؟؟؟

لازم نیست ناشتاباشی

1 Likes

از فردای پاک شدن پری ترشحات بی رنگ از چی میتونه باشه؟؟؟

نه عزيزم ناشتاي نميخواد

والا ترشحات بي رنگ از علائم باردارى

ترشحات بی رنگ نشانه تخمک گذاریه عزیزم اما بعد از پریود تخمک گذاری انجام نمیشه. به پزشک مراجعه کنید تا از نزدیک معاینه بشید.

هیچ وقت اینطور نمیشدم اما چندروز پیش که پاک شدم ترشحات ابکی و بیرنگ دارم. امروز بی بی استفاده کردم یکی پرنگ یکی هاله نشون داد.

یعنی خونریزی داشتید بعد ترشحات بی رنگ دارید؟ بعد از خونریزی مطمئنا شما باردار نیستید پس نیازی نبود بی بی چک استفاده کنید

فکرکنم این ترشحات بی رنگ تو اقدام طبیعی منم تاحالا اینجوری نبودم الان که تو اقدامم دارم از این ترشحات

اخه مادربزرگم تو کل بارداریش پریود میشد
بعدش علائمی داشتم که شک کردم مثل یک ماه حالت تهوع دارم حتی چند بار موقع شستن پسرم بالا اوردم. همش سرگیجه دارم بو اذیتم میکنه تا میخوام غذا بپزم حالت تهوع میگیرم. اشتهام کم شده یکم غذا میخورم به زور اونم میخوام بیارم بالا

1 Likes

عزیزم این علائم به خاطر استرس هم می تونه باشه حالا شما می فرمایین ارثی هست توی خانوادتون شاید درست باشه. پس برای اطمینان بهتره آزمایش و سونوگرافی انجام بدید

نمیدونم شاید حق با شما باشه.انشالله هر چی خدا بخواد همون بشه.

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.