نازایی و اقدام

سلام من 18سالمه تنبلی تخمدان دارم دکتر میگه به خاطر مشکلی که داری هرچی سریعتر باردار بشی بهتره،سه ماهه ازدواج کردم ، شوهرم خیلی بچه دوست داره، ولی خودم الان نمیخوام؟به نظرتون اقدام کنم؟

اگه آمادگی بارداری نداشته باشی بعدا عذاب وجدان میگیری
بزار هروقت آمادگی داشتی اون موقع اقدام کن
سنت ک خیلی کمه حالا خیلی وقت داری دکترا واس خودشون یه چیزی میگن
تنبلی با دارو درمان میشه خیلیا با تنبلی هم باردار شدن پس بخاطر از سر باز کردن سراغش نرو
البته نظر منه

اول باید تنبلیتونو تقوییت کنید بعد

دکتر برو ازش بپرس چون من خودم مشکل ندارم خداروشکر اما بازم الان یکسال اقدام کردم نشده

برای تنبلیم قبل از ازدواج پیش متخصص رفته بودم برام قرص روی و ویتامین داد تا چند ماه تاثیر داشت بعد دیگه اثر نزاشت بعدم که قرص پروژسترون داد بهم

1 Likes

الان بازم تنبلی دارید ؟

4آبان با آمپول پروژسترون پریود شدم الان بازم پنجاه روزه عقب انداختم آزمایش بتا دادم منفی بود ، دکتر بهم دوفاستون داده الان پنج روزه دارم مصرف میکنم

آره مهرماه اصلا پریود نشدم تا هفته اول آبان که آمپول پروژسترون زدم

پس اگه شدید هستش اول درمانش کن بعد اقدام کن .

دکتر میگه تا بیست سالگیت منظم میشه پریودت خدا میدونه

1 Likes

انشالا تا اونموقع درست میشه حالا هر وقت خواستی اقدام کن

1 Likes

میترسم، مادرشوهرمم همیشه میگه بچه دار بشید تاجوونی، شوهرمم بیش از حد عاشق بچه اس

2 Likes

عزیزم منم تنبلی داشتم با آمپول پریود میشدم اما الان تقریبا 5،6ماه میشه که بدون قرص و آمپول پریود میشم اما این ماه تقریبا 15روز هست که نشدم.یبار آز دادم منفی بود بهم گفتن زود رفتی.الان موندم چیکار کنم

انشالله باردارباشی، ولی من یکهفته از موعد پریودیم گذشته بود آزمایش دادم منفی شد، بعد از آمپول نزدیکی داشتم ، نمیدونم والا، گفتم برم سونو، میگن معلوم نمیشه

اینکه میگن از علائم بارداری سینه درد هست ، الان سینه چپم درد میکنه، قبل از پریود شدنم یعنی حدود دوهفته قبل از موعدم یه لکه دیدم گفتم شاید میخوام پریود بشم ولی پریود نشدم، بی بی چک زدم منفی بود، الان ک دارم قرص دوفاستون مصرف میکنم ، میترسم میگم یه موقع حامله نباشم،نمیدونم اعصابم خیلی خورده

از موعدپریودت گذشته ؟

آره بیست روزه درکل پنجاه روزه پریود نشدم

ازمایش دادی

یک هفته بعد از موعدم آز دادم آزمایشگاه گفت مشکوک به بارداری هستی به دکتر نشون دادم گفت منفیه

مگه بتا چند بوده ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.