ناراحتي و غصه در بارداري

سلام مامانا و مامانياي اينده
اگه تو بارداري خيلي گريه كنيم يا نارحت باشيم چي ميشه؟
من الان ٢٩ هفتمه همش دوست دارم گريه كنم
كسي بوده كه تو بارداريش زياد ناراحت باشه و بعدا بچش به دنيا اومده باشه و مشكلي پيش اومده باشه؟؟

4 Likes

عزیزم وقتی میدونی بچت مشکلی شاید براش پیش بیاد چرا گریه میکنی اون الان همه رفتارای تورو حس میکنه و با ناراحتیت ناراحت میشه خیلی تاثیر بد رو روانش میزاره سعی خودتو با چیزای دیگ‌ مشغول کنی
باهاش حرف بزن براش قران بزار گوش کنه قران بخون براش از ادمای اطرافت از باباش براش بگو این حس شیرینو از دس نده

3 Likes

خب باباش خيلي اذيتم ميكنه
ميخوام بيخيال باشم اما نميتونم
هيچ انگيزه اي براي صحبت باهاش ندارم
خودم افسردگي گرفتم حالم خوب نيست

عزیزم چرا مگه نمیدونه بارداری و ناراحتی برات بده؟

چرا ميدونه ولي خيلي آزارم ميده
تا حدي ك ميگم كاش بچه نمياوردم

اگ اینطور بود چرا بچه اوردی

که الان هم اون طفل معصوم ناراحت شه هم خودت

خوب شده بود
دوباره حالش بد شده
مريضه دست خودش نيست
اختلال دو قطبي و وسواس فكري شديد داره

1 Likes

ببرش مشاور بش بگو ک برا بچه خیلی مضره بشین باهاش حف بزن بگو با ناراحتی من بچمون دلش میشکنه بزا احساس پدرانش شکوفا شه بگو تو باید همدم این باشی این یه موجود ظریفه به تو بیشتر از همه نیاز داره باید از الان تا اخر عمرش افتخار کنه برا پدرشاحساساتیش کن

انقد افسردگيش به نظرم زياده ك بچه براش مهم نيس و توجه نميكنه
كلا نسبت به همه چي نا اميد و افسردس
فقط دارم تلاش ميكنم ببرمش روان پزشك

تو حرفایی ک من گفتم و انجام بده مطمعن باش تاثیر میزاره از این شروع کن که امروز دخترمون تکون نخورده و…

باشه عزيزم ممنون از كمكت

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.