ناباروری و کم کاری تیروئید

با سلام وخسته نباشید.میشه بگید ایا با کم کاری هم میشه باردارشد؟من تیذوئیدم کم کار و حدود سه ماهه قرص استفاده میکنم.میشه بگین ایا تخمک گذاری اتفاق میوفته یا نه؟ممنون میشم رلهنمایی کنین

برای چی اتفاق نیوفته گلم
میشه باردار شد
قرص میدن بهت که مصرف کنی
فقط قبل از اقدام به دکترت بگو تا راهنمایی لازم رو انجام بده

1 Likes

منم کم کاری دارم تحت نظر دکتر هم قرص مصرف میکنم هم اقدام برا بارداری دارم

1 Likes

سلام عزیزم
در صورتی که درمان مناسبی رو در پیش بگیرید منعی برای بارداری نداره

عزیزم من الان سه ماهه دارو داررم مصرف میکنم.ولی نگرارنم خیلی…برام دعا کنین خیلی حالم بد

پس انشاالله باردارشدین خبر بدین

نکرانی سمه برای اینکه حامله بشی
ریلکس کن
میدونم قرص میخوری
اما برو دکتر زنان بااون هم هماهنگ کن ک اوکی بشه کارت

چشم حتما.البته اردیبهشت رفتم دکتر زنان.سونو نوشت برام کسیت وتنبلی اینا نداشتم روز 10پریودیم بود ولی فولیکول غالب نزده بود برام.نوشته بود همه چی نرمال.اونجا دارو استفاده نمیکردم برا کم کاری.بعد اون رفتم دکتر بهم دارو داد…

1 Likes

چطوری ریلکس باشم؟کمکم کنین به خدا دارم دق میکنم

عزیزم ما فعلا تو تحريميم انشاءالله دو سه ماه دیگه

استرس نداره گلم دوز داروتو تنظیم میکنند

با ذکر و دعا خوندن و راحت کردن فکر و به این فکر کنی که اگر اروم باشی زودتر حامله میشی و بچت سلامته

سعی خودمو میکنم اروم بشم.پناه برخدا

1 Likes

خوبه وارد این گپ شدم …تنهایی خیلی بد😰

1 Likes

سلام دوستان میشه کمکم کنین؟ من این ماه پاک شدم کمی ترشحاتم زرد رنگ شده چکار کنم؟نه خارش دارن و نه سوزش.فقط لباس زیرم بو میگیره؟برم دکتر به نظرتون؟

سلام عزیزم
بوی بد ترشحات یکی از نشانه های عفونت هست بهتره از نزدیک معاینه بشید تا نوع عفونت مشخص و داروی مناسب تجویز بشه.

1 Likes

سلام ممنونم.حتما میرم دکتر زنان انشالله.میخوام تست پاپ اسمیر بدم ودوباره سونو.خانم حکیمی شما متخصص زنان هستین ؟

نه عزیزم من پزشک نیستم. :blush::rose:

سلام کسی نیست

بلههههه؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.