ناباروری و داروهای تخمک گذاری

سلام خسته نباشید.من ۶دوره داروهای تخمک گذاری و آمپولhmj.hcj.استفاده کردم باردار نشدم.عکس رنگی انداختم مشکلی نداشتم.همسرمم آزمایش اسپرم دادن مشکلی ندارن.چرا باردار نمیشم باید چیکار کنم؟دیگه خسته شدم از بس دکتررفتم و نتیجه نگرفتم

1 Likes

سلام عزیزم
سلامت باشید
استرس بزرگ ترین و موثرترین عامل هست که باید ازش دوری کنید
پلی کیستیک دارید که از دارو استفاده کردید؟

1 Likes

الان ۳سال اقدام به بارداری کردم. فروردین پارسال پریودم بهم ریخت ۲بار هم با آمپول پریود شدم سونو دادم وبهم داروهای لتروزول.استروژن.بتامتازون.متفورمین روزی ۱دونه.حدود۳دوره استفاده کردم بدون امپول نتیجه نداد.دکترمو عوض کردم.ایشونم همون داروهارو دادن بجای متفورمین گلوکوفاژ دادن روزی ۳تا همراه امپول.۶دوره استفاده کردم.تو این ۶دوره روز ۱۴سیکلم سونو میدادم که تو هر تخمدان ۲تا۳ فولیکول آماده باروری داشتم.ولی متاسفانه نتیجه ای نگرفتم.:pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

این ماه هم باید ۵بهمن پریود میشدم نشدم حدود ۵روز از موعدم گذشت که لکه بینی داشتم ۲روز بود فکر کردم پریودم ولی قطع شد آزمایش بارداری دادم منفی بودو ۲۵پریود شدم ۲۰روز تاخیر داشتم.

از روش های کمک باروری تا حالا استفاده نکردین؟

ای یو ای و ای وی اف استفاده نکردم

اگر با چند دوره استفاده از دارو باردار نشدین می تونین از آی یو آی یا آی وی اف استفاده کنید

اخه دلیل این‌که این همه دارو استفاده کردم شرایط باروری داشتم ولی باردار نشدم از چی میتونه باشه

عزیزم احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده و خیلی عوامل هست که می تونه جلوی بارداری رو بگیره، بزرگ ترین عامل استرس هست.

من الان پریودم این ماه انقدر تاخیر داشته روزای تخمک گذاری چجوری میشه؟

از ماشین حساب زیر استفاده کنید عزیزم
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

باشه.ممنونم خیلی لطف کردین:rose::rose::rose::rose:

2 Likes

خانوم حکیمی جان

خواهش می کنم عزیزم :rose:

جانم بفرمایید

1 Likes

تو گپ حاملگی های آبان ماه دوتا از بچه ها یه مشکلی براشون پیش اومده به کمکتون احتیاج دارن ممنون میشم جواب بدین

چشم عزیزم

1 Likes

فدات شم

1 Likes

شما عکس رنگی رحم گرفتین؟

بله عزیزم گرفتم مشکلی نداشتم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.