ناباروری زخم عفونت

دوستان من چند ماه س که تلاش به بارداری میکنم ولی بی فایده بوده این ماه هم قبل از عادتم دچار درد زیاد کمر و شکم شدم تا چند روز ادامه داشت وقتیم پریودم شروع شد فقط تا سه روز لکه بینی داشتم و اوضاعم خوب نبوذ باردارم نیستم پیش دکترم رفتم گفتن عفونت دارم و رحمم زخم بزرگی داره میتونید راهنماییم کنید چیکار کنم هرچی پیش دکتر طبیب رفتم همش بی فایده بوده نمیدونم چیکار لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید ممنون میشم :heart:

1 Likes

سلام
عزیزم من خیلیا رو شنیدم که بعد از زخم بهشون میگن باید فزیز کنن ولی تو طب سنتی واس زخم و عفونت رحم از عنبر نسارا استفاده میکنن و شنیدم خیلی خیلی جواب میده
شما هم دکتر طب سنتی حتما برید ان شاءالله جواب بگیرید

3 Likes

سلام ممنون رفتم پیش طبیب اما داروهاش فایده نکرد
عنبر نسا رو چطور استفاده کنم ؟

جوابت از یه سایت کپی کردم:

چندتا ذغال رو آتیش بزن حسابی که قرمز شدن بنداز توی یه قوطی یا میتونی بندازی توی اسفند دود کن . بعد عنبرنسارا رو هم بنداز روی ذغال ها. بعد یه گلدون سفالی که تهش سوراخ داره رو برعکس بذار روش بعد یه دامن بلند بپوش و روی گلدون وایسا. یا اگر از این توالت فرنگی های سیار دارین قوطی رو بذار زیر سوراخش و روش بشین.

دکتر طب سنتی خوب باید پیدا کنی، بعضی ها فقط عطارن، نه دکتر.

2 Likes

سلام خانوما من باردارم ولی نگرانم کمکم کنید

من ۲۹مهرآخرین پریودم بود 6آبان آزمایش دادم بتام۳۹۰بود سه روز بعدش بتام۲۰۹۷شد…ازاونموقه تنهاعلائمی ک دارم فقط سینه ام سفت وحساسن ودبگه علائمی ندارم میترسم مث سقط چهارماهگی پیشم شه ک قلبش تشکیل نشد…هنوزسونوی قلب نرفتم

1 Likes

برید یه طبیب خوب و مجرب
عنبر نسارا رو از عطاری باید بگیرید و مثل اسفند دودش کنید
موقع دود کردن دودش رو بدین به واژن و دهانه رحم
چندین بار باید استفاده بشه اما چون خودم استفاده کردم دقیق نمیدونم برای همین میگم برید دکتر تا براتون تجویز کنه

1 Likes

فاطمه جان استفاده کرده الان میاد تجربه اش رو میگه
@anon79682393

3 Likes

سارا جان صب کن کسی بیاد بتونه جوابت بده، من وارد نیستم.

1 Likes

کدوم شهری؟
یه تاپیک بزن دکتر معتبر طب سنتی در … (اسم شهرتون)
همشهری هات بدونن معرفی می کنن.

شاید بخاطر هرمونات باشه خواهر منم مثل شما بود وقتی به چهارماه پنج میرسید بچه ش سقط میشد چون قلبش تشکیل نمیشد اون بخاطر داشتن هرمون مردانه ش بود اسید فولیک مصرف کن برای اینکه بچه نارسایی پیدا نکنه خوبه مرغ و تخم مرغ و رازیانه زیره سیز سیاه یا هر نوع ادویه ای مثل اچار اصلا مصرف نکن و همینطور تا جایی که میتونی چیزی با طبع گرم مصرف نکن بجای مرغ ماهی بخور خیلی خوبه از عرق کاسنیم یه وقت استفاده نکنید چون برای مغز بچه خوب نیست تو حاملگی مصرف کنید اگه بدنتون طبع گرم داره میتونید الو بخارا شب خیس کنید یکم اب داشته باشه با خاک شیر بعد صبح بخورید

2 Likes

زاهدان

1 Likes

یکی از بچه ها زاهدان بودن احتمالا بتونن کمکتون کنن
@Fateme_banoo

3 Likes

عزیز دلم من زخم رحم نداشتم لبه واژنم زخم بود ولی خیلی کوچولو…
ولی برای عفونتم عنبرنسارا خیلی خوب بود…
من یه گنده شو برمیدارم یه گوشه شو رو گاز میگیرم سرخ که شد به دود افتاد تو همون آشپزخونه معذرت میخام سرپا میشینم و یه آینه میزارم جلوم…دقیق نشونه میگیرم و با فاصله ای که بدن نسوزه دود رو به خورد واژن میدم…سعی کن غضلات رحم و واژن رو منقبض و شل کنی تا دود قشنگه بره داخل…روزی دو سه بار هر روز استفاده کن…

2 Likes

سارا خانم هنوز خیلی زوده که فکر کنید قلب بچه میزنه یا نه…و اینکه خود استرس بیشتر خطرناکه…و ویار هم هیچ ربطی نداره…

2 Likes

ممنون

2 Likes

ممنون :heart:

1 Likes

منم شنیدم عنبر نسا خیلی تاثیر داره

1 Likes

جانم تیام بانو؟؟؟؟؟؟

سلام
فاطمه جون من شما رو چون زاهدان بودین تگ کردم برای اینکه دوستمون یه دکتر طب سنتی خوب میخواستن برای اینکه بهشون معرفی کنیم
:blush::blush:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.