ناباروری، مشکلات و درمان

اره روغن محلى گاو يا گوسفند هم ميگن :slight_smile:

شاپرک جان میتونم بپرسم کدوم شهری؟ مشابه شما دوسه تا از دوستان من مراجعه کردن به شعبات طب سنتی اسلامی دکتر تبریزیان و واقعا جواب گرفتن…بهشون یه سری داروهای دست ساز برای تقویت رحم و تخمدان و یکسری رژیم غذایی خاص داد…بعد پنج سال ناباروری جواب گرفتن…

1 Likes

سلام عزيزم، مشهد هستم اتفاقا پيش دكتر تبريزيان رفتم دارو دادن ويزيت كردن داروهاشونم خيلى تلخ بود ، يه خانم ديگه هم هست دكتر طبيب اونو اسم نوشتم ولى چندماه ديگه تازه وقت اسم نويسى ميدن. يه جا معرفى كردن تربت اونجا هم رفتم اقاى خاكشور اونم تقريبا داروهاى اقاى تبريزيان رو داد اونم استفاده كردم ، يه خانمى هست بي بي سكينه اونجا هم رفتم هم دارو داد هم بادكش ولى خب …
خودمم چندتا دارو گياهى تو نت نوشته بود اوناروهم درست كردم خوردم مثه حلوا قبل ازباردارى
بعداين همه دارو گياهى بازم ازمايش دادم ذخيره تخمدانم كم بود .تقريبا يك سال شد گاهى اوقات يهو ميبينى چندسال گذشت و هيچ اتفاقى نيفتاد براهمين منم رفتم سمت دارو شيمياى

1 Likes

پس هم استانی هستیم…من سبزواری ام…منم واسه عفونتم رفتم پیش دکتر…ینی نمی دونستم عفونت دارم…رفتم پیش دکتر ثنایی که از مشهد اومده بود و میگن کارش خوبه…اول تابستون پارسال…گفت دلیل اینکه حامله نمیشی عفونته…سه ماه انواع آنتی بیوتیک ها و قرصها و داروهای وااژینال داد…اثر نکرد…داروی محرک تخمدان داد هیچ…با اینکه تخمدان هام سالم و فولیکواهام 20 و 21 بود…گفت سونوی رنگ نرفتم…رفتم پیش یه خانومی برای درمان عفونت سه ماه دارو و پرهیزهای خفن داد بازم هیچی…بهمن رفتم سونوی رنگی…پدرم درومد از دردش…یکم گرفتگی داشت که خدارو شکر درمان شد گفتن دیگه حتما بادار میشی اما بازم هیچی…فروردین رفتم پیش تبریزیان دارو داد مصرف کردم بازم هیچی :joy: از اسفند دیدم عفونت قارچی پنیری گرفتم…یکم خونگی دوا درمون کردم اثر نکرد…دیگه نمی دونم چیکار کنم…واقعا کم آوردم…اینکه نمیدونی مشکل چیه خیلی سخته :disappointed_relieved:

1 Likes

دكتر ثنايى رو شنيدم تو همين موسسه خانم طبيب هستن . نمى دونم چرا همه اين دكتراى طب سنتى به همه ميگن عفونت دارى دقيقا به منم گفتن عفونت دارم دارو عفونت داد يه مدل شياف واژن با چندتا دارو كه بايستى داخلش بنشينى همه رو انجام دادم ، دكترخاكشور ك گفت نافت كثيفه عفونت دارى اونم دارو داد برا ضعيفى رحم هم دارو داد . اما جالبه يه دكتر رفتم سونو واژينال كرد گفت عفونت ندارم اصلن اخه هيچ علائمى هم ازش ندارم . اين دكتراى سنتى اكثرشون ميگن علت نابارورى زنان عفونته. منم عكس رنگى رو انجام دادم خيلى درد داشت😭. دكترم تو مشهد يكى ازبهترين دكتراس ، دكتر ترك زاد ، به نظرم ضرر نميكنى بياى جاش ويزيت بشى چندتا ازمايش ميده حداقل مى فهمى علت چيه و از شماست يا همسرتون، خيلى مواقع ما خانمها همه چى دوا ميكنيم و همه كارميكنيم اما بعد ميبينى مشكل ازطرف اقا ، يا كم تحرك يا اسپرم نداره يا ضعيفه يا واريكسول داره …

1 Likes

به نظرم شماهم حتما زير نظر يك دكتر خوب و حاذق باش زمان به سرعت داره ميگذره :cry:
تو مشهدخيلى دكترا خوبى هست اگه بتونى بياين اينجا كه عالى ميشه

شوهرم آزمایش اسپرم داد، خودم سونوی فولیکول و چکاپ عکس رنگی وخلاصه هرکی هرچی گفت رفتم…همه چیش نرمال و عالی بود… میخام بیام مشهد ولی نمیدونم چجوری باید نوبت بگیرم…شما که دکترته میتونی برای من یه وقت بگیری ؟ پنج شنبه ها هم هست یا نه؟
در ضمن این دکتر ثنایی که میگم مرده و خیلی هم پیره ها…

ازمايش ذخيره تخمدان هم انجام دادين؟
اين دكتر ترك زاده يك شنبه و دوشنبه و چهارشنبه ها ميشينه واسه ويزيت هم بايد يه روز قبل تماس بگيرين واسه فرداش ولى خيلى سخت نوبت مى افته ولى واقعا ارزش داره من مشهد دكترا زيادي رفتم اين ازهمشون بهتر بود وقت هم ميزاره قشنگ بهت انرژى مثبت ميده در ضمن ايشون مرد هستن ولى سنشون زياده
والا توهمين موسسه يه نفر به اسم ثنايى هست حالا نميدونم مرده يا زن :smiley:

نه دیگه این آزمایشو نداشتم…اصلا نشنیدم…چی هست اصلن؟
میشه شماره دکترو بدین؟؟ امیدوارم بتونم ازش وقت بگیرم و بیام پیشش…

اين ازمايش نشون ميده چقد تخمك مونده و تخمك ها ضعيف هستن يا نه اكثرا ميدن
05138408397 اين شمارشونه
شماچندسالتونه؟

چه جالب…اصلن نشنیده بودم…
من 27 سالمه عزیزم…متولد 69

راستش به من يه ليست دادن پراز ازمايش :smiley: ماشالله انقد زياد بود كه دوتا سرنگ خون ازم گرفتن :joy:

الهی بگردم…عزیزم…انشالله که دیگه بسمون باشه…انشالله ازین به بعدبه خاطر چکاپ نی نی هامون بریم دکنر و آزمایش :sob::pray::hibiscus:

واى ان شالله به خدا ديگه خسته شدم ازاين روزاى تكرارى
:heart:️:family_man_woman_girl_boy:

1 Likes

سلام من ۲۵سالم الان یه ساله اقدام به بارداری کردم دکتر برام عکس رنگی و آزمایش نوشت عکس رنگی مشکلی نداش ولی پرولاکتین خونم خیلی بالا بهم پودر inofolic دادن

برای بارداری حتما باید مقدار پرولاکتین تون رو کنترل کنید

سلام منم بجنوردی ام…شنیدم یک خانمی تو نقاب هست که داروهاش جواب میده درسته؟ قصد دارم برم پیش اون

پرولاكتين خونتون چقدر بالا بود؟ چندتا

سلام.به نظرتون امپول اچ سی جی برا تقویت اسپرم جواب میده؟

سلام بچه ها خوبين؟؟
كسي ميدونه آزمايش پرولاكتين توي دوران پريود درست جواب ميده يا نه؟؟؟
يا اينكه نبايد پريود باشيم؟!

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.