می خوایم بریم مشهد

اره خیلی شبه بود بنظرمن انگار داشتی یه آدم بالغ یا به ربات هوشمند مثال میزدی که بهش برنامه میدن کجا بره کجا نره

2 Likes

اگه شوهرت یا دوستاش ناقل باشن به یکی دیگه بدن چی واقعا طرزفکرت عجیبه من حرفی ندارم براگفتن

3 Likes

سلام عزیزم امیدوارم سفرتان بی خطر باشه
ولی علاوه بر کرونا الان مشهد هم هواش خیلی سرده و با توجه به اینکه فقط داخل صحن ها راه میدن و شما هم بچه کوچک دارید یه کم میترسم که مریض بشید خدای نکرده
کاش سه چهار ماه دیگه هم صبر می کردید اقلا هوا گرم تر میشد

ریپ نکن حوصله. بحث ندارم هرکی طرز فکر خودشو داره و به خودش مربوطه .من نظر نخاستم:blush:

1 Likes

وا …اگه ناقل بودن که به همه اطرافیانشون داده بودن .هیچ‌کسی خداراشکر طوریش نشد.این‌همه زائر رفتن کربلا یه نفر تو کربلا کرونا نگرفت…طرز فکر توام جا برا حرف زدن نمیزاره وقتی من دارم از اهل بیت میگم‌تو استیکر خنده میزاری انگار جوک خوندی …احترام بهشون نمیزاری لااقل بی ادبی هم نکن

2 Likes

دل بپوسه بخدا از کرونا گرفتن خیلی بهتره. من مشهدی ام از اول کرونا تا الان بحدا حرم نرفتم. من ک عادت داشتم ماهی حداقل دوبار برم یکساله نرفتم. اگه همه رعایت میکردن تا الان هزار بار تموم شده بود.

بی ادبی نکردم به اهل بیت ازحرفتون خندم گرفت خودتونم متوجه شدین خنده داره حذفش کردی بعضی حرفای عجیبو به پای اهل بیت ندارین که اگه تواین شرایط خودشونم بودن همچین نظری که امثال شماها دارن نداشتن

2 Likes

نظرندادم خندیدم فقط خودتون پرسیدن علتشو منم گفتم

1 Likes

هوا خیلی سرده. مشهد از تهران به نظرم سردتره که. بهتر بود میزاشتی تابستون . تکلیف کرونا هم معلوم میشد.

1 Likes

اره خیلی سرده یخ می‌زنی میری بیرون مخصوصا شب :cold_face:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.