میگن چون تنبلی تخمدان داری باید مستقیم بری ivf

سلام چطورین
الان باز زنگ زدم مرکز ناباروری استان با ماما حرف زدم میگه چون تنبلی داری iui جواب نمیده مستقیم باید بری ivf :sweat::sweat::sweat::sweat:… ای خدا
دلم خوش کرده بودم فروردین برم آی یو آی جواب بگیرم :disappointed::cry:
بنظرتون اینماهم پیش دکتر خودم برم و دارو بخورم وسط سیکل ازاد سازی بزنم یا مثل همیشه هزینه بیخوده

11 Likes

@Masomeh
@Yamur72
@u919949
@jingilkhan

3 Likes

نبابا ای وی اف بیشتر برای اسپرم ضعیفه

3 Likes

ای یو ای دارو قوی میدن

2 Likes

من زنگ زدم نوبت بگیرم میگه رو کسایی ک تنبلی دارن جواب نمیده چرا پس:cry:

2 Likes

شوهرم اسپرمش خوبه من بدنم بدون دارو هیچ فولی تولید نمیکنه حتی ریز

2 Likes

:roll_eyes:وا چه عجیب.کسایی که ناباروری دارن همه تنبلی دارن مگه مشکل دیگه ای دارن

2 Likes

با دارو میشه خوب.من تعجبم …شاید میخوان پول بیشتری بگیرن

2 Likes

نمیدونم فقط زد تو ذوق من

2 Likes

نمیدونم این ماما اینجوری گفت منم سر قبلی تنبلی داشتم دوسال طول کشید طبیعی گرفت الانم ک ۶ ماهه اقدامم دیگه جون صبر کردن ندارم

1 Likes

الانکه دو هفته اس رژیمم یه کیلو نیم کم کردم حالا شاید باز برم پیش دکتر خودم این ماهم شانسمو امتحان کنم

3 Likes

سلام عزیزم به نظر من یکی دو ماه به خودت استراحت بده وزنت رو کم کن برو دکتر خوبی واسه اصلاح سبک رژیم بگیر و باشگاه برو بیخیال بچه باش تا چند کیلو وزن کم کنی بخدا تنبلی تخمدان با هیچی خوب نمیشه جز ورزش و وزن کم کردن من خودم تنبلی تخمدان شدید داشتم ۲ بار iui کردم نشد ivf رفتم کلی هزینه کردم با دارو ۱۵ تا فولیکول داشتم و همش پوچ شدن و جنین نشدن چون تنبلی باعث میشه تخمک ها اکثرا پوچ و بی کیفیت باشن من خودم بعدش تصمیم گرفتم لاغر بشم الان ۳ ماه هست از ۹۷ کیلو شدم ۸۹ تا سنو کردم شکر خدا تنبلیم خفیف شده من تصمیم گرفتم بازم لاغر کنم بعد عید برم یک بار دیگه iui انجام بدم شما هم ورزش کن و لاغر کن هیچی بهتر از این نیست برات بعد میتونی بری iui خدارو چه دیدی شاید طبیعی باردار شدی

6 Likes

تاحالاازامپول گونال استفاده کردی

1 Likes

چندوقت پیش بهت گفته بودم عزیزم

1 Likes

چرت گفته همین دکترت برو تا سال نشده حامله میشی

3 Likes

ساغر جون منم ۲ بار iui کردم منفی شد

تو هم امیدت به خدا باشه کمی تلاش کن

ورزش پیاده روی تغذیه درست

میشه هیچ چیز خدا بی حکمت نیس

با داروی کمک باروری میشی شاید فرجی شد

کمی وزن کم کن میشی اگه هم نشد

یبار iui امتحان کن

استرس از خودت دور کن

مهم ترین چیز استرس تو اقدام

بعد ورزش و تغذیه

الهی به حق پنج تن طبیعی مامان بشی
ساغر جون

:dizzy::green_heart::kissing_heart:

@sagharr_1380

3 Likes

اشتباه کرده ب نظرم
من هر دکتری رفتم گفتن چون مشکل از شوهرته از ای یو ای نتیجه نمیگیری اگه مشکل تنبلی بود میشد
میتونی انجام بدی محل نده حرفشو
بگو خودم میخوام ای یو ای کنم

1 Likes

سلام الان رژیم گرفتم اصلاح سبکم هستم یه کیلو نیم کم کردم تو دو هفته ولی نمیتونم استراحت بدم دست خودم نیس اصلا نمیتونم بیخیال بچه بشم:sweat::pensive:

1 Likes

بارداری قبلم دوسال طول کشید میترسم میترسم بخواد باز اینقدر زمان ببره هعییی من الان ۶۵ کیلو ام

1 Likes

نه فک نمیکنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.