میوه خیلی گرونه 🤤

سلام، رفتم میوه بخرم همه چی گرون بود. من قدیم اگر هر روز میوه نمی‌خوردم نمیشد… الان نمی‌خورم بازم نمیشه که :neutral_face:… کوفت بخوریم دور از جون آخه :disappointed_relieved: شما تو این اوضاع میوه میخورید؟؟؟؟ گلابی اسکل کیلو پونزده هزار تومن! هندونه چس مثقال می‌خری میشه دوازده تومن… دو قلم صیفی جان و سبزی جات و … میشه صد تومن دویس تومن. چی بخوریم خب من میوه می‌خوام :sob:

3 Likes

من که مجبورم بخورم چون باردارم اگه باردارنبودم نمیخریدم

1 Likes

خوب اومدی کلی خندیدم. این تکه کلام خواهرمه…
منکه قحطی ام بیاد باید میوه بخورم. خداروشکر خانواده همسرم باغ انار دادن. دیروز همسرم ی گونی انار اورد. فعلا بیمه ام

3 Likes

واااای گونی انار :yum::yum::yum::yum:

1 Likes

ای جانم :cry: دقیقا خیلی اوضاع بدیه خدا بخیر کنه :pensive:

2 Likes

پدر شوهر دختر خاله ام باغ پسته دار براشون پسته خام میارن :expressionless:
ماهم میریم از جیب مبارک درمیاریم میوه و پسته میگیریم یه شب نگاهش میکنیم یه شب بوش میکنیم از روز بعد شروع میکنیم به خوردن باب شوخی گفتم :joy::joy::joy: والا تو این گرونی مگه دیگه میشه میوه خورد

2 Likes

خخخخ خوشبحالشون باغ پسته
من دیشب شوهرم ربع کیلو نمیدونم نیم کیلو خرید دلم نیومد بخورم

2 Likes

والا ماکه باردار نیستم شما که باردار هستید دلتون بکشه واقعا نمیشه نخورد کیلویی صد هم بگن باید بخورید اینجا پسته اولش ۵۰ بود نخریدم چند روز بعدش رفتم شد ۷۰_۷۵یه مقدار خریدم دوروز بعدش شد۸۰_۷۵گفتم تا گرونتر نشد یه مقدار بخورم که بعد تو دلم نباشه :persevere::persevere:

3 Likes

فقط پسته که نیست همه چی زده بالا من بیشتردلم بادام هندی میخاد ولی قبل گرونی های کیلویی ۱۷۰بود بگو الان چند شده :expressionless::expressionless:

2 Likes

چند شده ؟ :hushed:

۲۰۰ قبلا شنیده بودم

1 Likes

شما تهران هستید

:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::hushed::hushed::hushed:

2 Likes

نه عزیزم اهوازم

الان بیشترشده ادم نیم کیلو یا ربع کیلو نمیتونه بخره

:woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:
هفت معز بخر
توی اون داره
توی بارداری هم مفیده خوردنش
البته خام هستن

4 Likes

خدا از سر باعث بانی این گرونیا نگذر واقعا آدم میمونه با یه حقوق کارمندی چکار باید بکنه حقوق ثابت میمونه بعد از ده سالی یه تقی به توقی بخور پنجاه تا صد تومن اضافه کنن به حقوق ولی روز به روز قیمت اجناس میر بالا

4 Likes

همون اجیل خریدم خوردم فقط ۶یا۷ تاتوش بود

1 Likes

واقعنم داریم بسمت قحطی میریم میترسم از روزی که بچه هامون ازمون چیزی بخان ونتونیم واسشون تامین کنیم

1 Likes

والا بخدا من یک ماه پیش پیگیر دکتر بودم واسه بارداری و درمان کیست ولی این وضع دیدم گفتم بچه بیاد بغییر از زجر می‌کشه چیزی نیست دل خوش به چی باشه هوای پاکمون به ارزونی به شغل زیاد به چی دلخوش باشه داشتم منصرف میشدم از بارداری که خدا گفت ناشکری کردی بگیر دیسک کمر عود کرد :pensive::pensive:

البته ما همیشه سپاس گذار خدا بودیم به قول شوهرم شرایط به نخ مو میرسه ولی خدا نمیذاره پاره بشه من از خدا می‌خوام هم سلامتی بده هم بچه سالم و صالح هم به من هم به همه دوستان

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.