میوم یا فیبروم رحمی

سلام…خواهرم بعد آزمایش و سونوگرافی متوجه شد که میوم به قطر 12سانتیمتر داخل رحمش رشد کرده :pensive: و دکتر گفته که باید با جراحی برداشته بشه،بعد عمل امکان حاملگیش وجود داره؟ اینکه خدانکرده نازا نشه…خیلی نگرانیم :pensive: و یه سوال دیگه اینکه بعد عملش خوب میشه یا امکان اینکه دوباره دوچار میوم بشه وجود داره؟ ممنونم میشم مامی یارهای عزیز و یا دوستای گل اگه چنین تجربه ای از اطرافیانتون داشتین بهم توضیح بدین…

سلام عزیزم
نگران نباشید می تونن باردار بشن اما باید یه مدت صبر کنن بعد از عمل
بله احتمال عود این بیماری هست
استرس یکی از مهمترین عوامل در افزایش استروژن در زنان و رشد فیبروم رحم است
افزایش وزن باعث افزایش میزان استروژن و بزرگ شدن میوم رحم می شود

1 Likes

واای ممنونم نیلوفرجون :heart: یعنی اگه دوباره عود کنه باز باید جراحی بشه یا با قرص و اینجورچیزا قابل درمانه؟

خواهش میکنم عزیزم
بستگی داره، پزشک باید تشخیص بدن

1 Likes

سلام عزیزم اول توکل کن بخدا ان اشاالله هیچ مشکلی واسه شون پیش نمیاد منم همین جور نمی دونستم اقدام به بارداری کردم سه ماه بعداز ازدواجم عادتم نامنظم شد جلو میزد همه می گفتن مال بارداری ولی من رفتم سونو دادم بهم گفتن فیبروم گوشتی تو شکمت بیرون از رحم ات هست باید عمل باز بشه تا بعدا بتونی باردار بشی واسه منم دکترا ترسم دادن که امکان خون ریزی موقعه عمل زیاد وما اون دارو نداریم واسه تزریق بدن یه نمونه هسته خیلی گرون قیمت خلاصه سرت درد نیارم من چهارتا دکتر عوض کردم تا پنجمی دکتر بهینه نام آور توشیراز اونم باز بهم امید نداد ولی توکلم بخدا بود تنها دکتری که بهم امید داد دکتر نسترن بود اولی دکتری که رفتم پیش اش گفت عمل کن نترس بعداز شش ماه بعداز عمل باردار میشی خوددکترم منو به نام آور معرفی و نام آور منو عمل کرد خداروشکر هیچی واسه ام مشکلی نداشته بعداز شش ماه طی حرف دکترم باردار شدم عزیزم الان همه ۱۲ هفته هستم توکل اش بخدا باشه همین بازم من خداروشکر میکنم

1 Likes

خداروشکر عزیزدلم ان شالله همیشه سلامت باشی و این دوران رو با خوشی و سلامتی بگذرونی و نی نی خوشگلت رو بغل بگیری :heart_eyes: ممنون گلم :heart:

ممنونم گلم زنده باشی فدات ان شاالله ابجی شما عمل اش به خیر میگذره و بعدا خدا خودش نی نی خوشگل دامنه اش سبز میکنه که سختی و ناراحتی ها اونجا هم یادش میره گلم فقط تو کلش به خدا باشه فقط همین

1 Likes

:kissing_closed_eyes::kissing::kissing_heart:فدات عزیزم ان شاالله گلم

1 Likes

ان شالله عزیزم ممنونم از دلداریت :heart: آبجیم هنوز یسال نشده ازدواج کرده :sob:.

آخی عزیزم منم همین جور بودم گلم من سه ماه بعداز ازدواجم متوجه شدم میدونم خیلی سخته چون خودم این سختی ها را تحمل کردم پشت سر گذاشته ام درکش میکنم چه حال روزی داره ان شاالله که خیره بسلامتی همه این روزها و دوره ها میگذره

1 Likes

ان شاءلله :pray: ممنون گلم :kissing:

دو سه روز بعد عمل بایدکه بیمارستان بستری بشه فکر کنم…شماهم همینطور بودی؟

ان شاالله هرچه زود عمل کنه که خوب بشه بحق امام رضا و ابوالفضل شریک سالش باردار بشه من خودم یکسال دوماه باردار شدم چون قبلا همش جلوگیری میکردم بعداز عمل هم دکترم گفت بعداز سه ماه می تونی باردار بشی ولی من صبر کردم تا پنج ماه شش ماه هم از عمل بگذر تا خوب خوب بشم اذیت نشم خداروشکر بعدشم باردارشدم

1 Likes

ان شاءالله…دکتر به آبجیم گفته بعد یکسال میتونی باردار بشی

اره فدات همین جور

1 Likes

ممنون نازنین جان از استرسم کم کردی ان شاءالله همیشه سلامت باشی گل من :heart:

اره عزیزم بازم خداروشکر زود تر از یکسال هم می تونه باردار باشه فدات هیچی مشکلی نداره واسه اش ان شاءالله

1 Likes

ان شاالله خیلی زود خبر بارداریش بهمون بگین

1 Likes

ان شاءالله :pray: ممنونم عزیزم :heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.