میشه یه لحظه بیایین 😔

دوستان من خیلی کم پیش اومده گپ بزمم الانم اینقدر دلم گرفته گفتم یه گپ بزنم شاید اروم شم
مادر شوهر من چند روزه فوت کرده همسرمم اجازه نمیده من کنارشون باشم منو مثل بچه ها دور میکنه همه جمعن عروس داماد خواهر برادر فقط من نیستم انگار عروس دو روزه ام… فک نمیکنه که 18 سال تو خانوادشونم:pensive:

13 Likes

ینی چی اخه حتما ی دلیلی داره دیگ الکی ک نمیگه نیا

3 Likes

میگه تو این کرونا تو هم 3 تا بچه داری نباید بیایی… میگه خطر داره

3 Likes

خب بفکرته دیگ نمیخواد چیزیت بشه این ک بد نیست توام از خدات باشه بشین خونه کیف کن

4 Likes

بگو توام اونجا باشی بیای پیشه ما خطر داره.

3 Likes

اره ولی خجالت میکشم… همه فک میکنن بیخیالم… الان رفتن بهشت زهرا حتی نگفت دوست داری بیا :pensive:

4 Likes

خودشم خونه نمیاد چند روزه ندیدیمش :pensive:با اینکه تو یه ساختمونیم

3 Likes

اگ کسی بهت گفت چرا نیومدی همین حرف شوهرت ک بهت گفته رو بهشون بگو بعد از تو ناراحت نمیشن

3 Likes

اره خودش دبشب به همه گفته که من نمیزارم خانومم بیاد ولی باز با اینحال جاریم اومد دم در بهم گفت خودت میدونی ولی میومدی

6 Likes

بگو من کاریو نمیکنم ک شوهرم ناراحت بشه بگه بیا میام بگ ن نمیام.اینو نگیا ی همچین چیزی بگو:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

همینو گفتم :joy:البته باگریه گفتم

3 Likes

باش صحبت کن

بگو دوتا ماسک میزنم

لااقل سر مزار برو اونجا که محیط بازه

مگه تا حالا تو این دو سال اصلا نمیرفتی خونشون که الان نباید بری

هر چند مردا رو هر چی بگی بیشتر لج میکنن

2 Likes

روز تشییع جنازه رفتم زود برگشتم نذاشت بمونم اونم با 3 تا ماسک… تو این مدت کرونا شاید 10 باری رفتیم… بهش میگم بچه نیستم میام ده دقیقه میشینم قبول نکرده… بهشت زهرا هم الان رفتن فقط بهم پیام داد که داره میره… از اینکه با این سنم مثل بچه باهام رفتار میشه دلگیرم

3 Likes

عزیزم تو با مامانت هماهنگ کن یه ماشین بگیر برو بهشت زهرا سرمزار بعد به همسرت اطلاع بده
مادرشوهرمنم چندماهی فوت کرده ولی تمام مدت کنارش بودم
آدما متفاوتن
من حس میکنم خیلی دوست داره و سلامتیت براش الویته که این رفتارو میکنه
ناراحت نباش

3 Likes

قربونت برم… اتفاقا مامانم خونمونه چونکه تنها بودیم اومد… مامانم اسم داره میترسم تو جمع باهام بیاد یا ببرمش بهشت زهرا… ولی برای تشییع جنازه از ترس اینکه نبرم زنگ زدم خواهرم اومد دنبالم… اره خودشم میگه نگرانتونم میترسم بیایین ولی کاش یه کمم به دل من اهمیت میداد

2 Likes

چقدر قشنگ گفتی که کنارش بودی… منم دوست دارم کنارش باشم تو این شرایط زن و شوهرا میتونن به هم ارامش بدن ولی قبول نمیکنه… البته بگم از قبلش مامانش بنده خدا بیمارستان رفته شوهرم پیشش میرفت دیگه خونه نیومده تا امروز

2 Likes

ای بابا همسرت بیشتر بخاطر بچه ها میگه
انشاالله زودتر این بیماری ریشه کن بشه

2 Likes

بله درسته… انشالله

2 Likes

نمیشه بچه ها پیش مادرتون بمونن شما برین یه سر بزنین؟

2 Likes

تو فضای باز و با ماسک و رعایت فاصله چیزی نمیشه گلم
حتما یه پنجشنبه هماهنگ کن برید سرمزارش:heart:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.