میشه طرز درست خوابیدن در بارداری

بچه ها چه جوری دربارداری بالشت زیر پاهامون بزاریم که راحت باشیم در خوابمون

من چهارتا بالشت دارم عزيزم
وقتى ب پهلو ميخابم يكى ميزارم زير سرم
يكى زير پاهام
يكى لاى پاهام
يكى ديگه هم جديدا ميزارم پشت خودم ب سمت كمر ك تو خواب نچرخم ، بعد همون ك گذاشتم واسه پشت كمرم رو وقتى ك پهلو ب پهلو ميشم ميزارم بين پاهام
تازگى يه كوسن خيلى نازك هم درست كردم ميزارم زير شكمم :grin: خيلى سخته ولى زود تموم ميشه

1 Likes

ای جان اینجوری باید آقایی شوهر پرت کنیم پایین تخت بخواب اینجور که معلوم وگرن با این روالی که شما میگین دیگه جایی نفس کشیدن شوهر نیست چه برس بخواب کنارمون :joy::rofl::smiley:

1 Likes

ان شاالله عزیزم اره سخت خدا کن خیلی زود بگذر خدایش واسه هیچ سخت نیست فقط همین خواب نامصب مون درست بخوابیم وبدونیم طرز خوابیدن ما بخواهیم یاد بگیر گلم دوره بارداری تموم شد به امید خدا کوچلومون سالم سلامت باشه همه چیز به جون میخریم فدات

1 Likes

image

اینا خیلی خوبه

1 Likes

ای جان این چیز خوبی به به دیگه ابجی نمیخواهد چهل تا بالشت دور خودمون جمع کنیم :rofl::joy:

1 Likes

خخخخخ اره دقيقا همش ميگه چقدواسه خودت بالشت دارى توو :rofl::rofl:
نه باو بااين وجود بازم ميچسبه بهم خخخخ

اره عزيزم زود ميگذره بهش فكر نكن يه روز ميرسه ك ميگن فردا بايد بري زايمان :wink::upside_down_face:

خخخحححح خخححخخ اره والا راست میگه تمام دلخوشی هاشون ما بودیم حالا باید به بالشت هایی ما تو بغل بگیر تا بخوابن نفس شون هم درنیاد مال من که عادت کردم رودستس بخوابم تا اون بخواب وقتی می بینه تویه دقیقه چهل مرتبه این پهلو اون پهلو میشم دیگه خودش شاکی میشه میگیه چی شد تازگیا نمی تونی بخوابی مثل قبلا :rofl::joy::rofl::smile:

ای جون دلم من منتظر اون روزم ای خدا خودت کمکم مون کنه ان شاءالله

1 Likes

واي يكم بگذره بايد شبها واسه دستشويي هم كنارش بلند بشي :grin::grin::grin:

من که حالا هم بلند میشم گلم :joy::rofl::expressionless::persevere::disappointed_relieved:

اون موقع تعداد رفت و امدا بيشتر خخخ
اتفاقا بزار بيدار بشه نميشه كه تنها سختى واسه تو باشه
بزار ببينه باردارى الكى نيست سخته

اره خدایش خیلی سخته وقتی چیزی میگیم یه بهم میگیه خوب الکی که نگفتن بهشت زیر پایی نادرست دهنم میبند دیگه :rofl::joy::smiley: آماده جواب دار همیشه

خخخخخخ

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.