میشه راهنماییم کنید؟!

سلاااام دوستای گلم…
میشه لطف کنید منو راهنماییم کنید و یه جواب محترمانه و منطقی بهم بدید…؟؟
مشکلم اینکه…:
خانواده شوهرم خیلی اهل باغ رفتن ماه رمضون که تموم بشه دو هفته یکبار پنج شنبه و جمعه ها میرن باغ میمونند قبلا که بچه نداشتم از صبح پنج شنبه خودمم میرفتم و تا آخر شب اونجا بودم…
ولی الان که بسلامتی نی نیم میخواد به دنیا بیاد شرایطم فرق میکنه با بچه کوچیک آدم اذیت میشه یه صبح تا شب بخواد بره اونجا …
باغشونم جوریه که تو اتاق آفتاب میپیچه توش و گرمه میترسم اگه برم بچه اسهال و استفراغی بشه و گرمازده…
برا یه شیر خوردنشم جلو دامادهاشون زشته همش باید زیر چادر باشه اینجوری نی نی حال به حالی میشه …
بعدم هم بو دود آتیش از یه طرف از طرفی دیگه یه موقع یه چیزی نیشش بزنه…
خلاصه این مشکلات رو گفتم که در جریان باشید…
الان چجوری بهشون بگم که این تابستون میخوام دور باغ اومدن رو خط بکشم؟؟
چون خودشونم اون درکی رو ندارن از حالا ذوق دارن که من بچه رو ببرم باغ:neutral_face::no_mouth:
شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟؟
یه جواب منطقی و محترمانه بهم بدید:pray:t2::heart:
باتچکر:heart_eyes::kissing_heart:

3 Likes

بچه ات چند وقتشه

1 Likes

نی نی هنوز گلم به دنیا نیومده ان شالله یه دو هفته دیگه تازه میخواد به دنیا بیاد:heart_eyes:
ولی این از الان رو مخمه چجوری بهشون بگم:thinking::expressionless:

1 Likes

نمیتونی بگی تا ۶ ماه قصد نداری اصلن بچه رو بیرون ببری؟؟بعد تو نگوو همسرت بگه بهتره به هرحال خانواده اونه میدونه چطور بگه ناراحت نشن

وایی ما نینی تا چهل روزگی نمیبریمش بیرون تو بعد رمضون تا چند روزته اصلاا نریا ولی بزا همسرت محترمانه بشون بگه شرایط فرق کرده و کرونا هم هست

من خودم عزیزم از همین ناراحت شدنشون نمیتونم بگم:neutral_face:
چون خودم عاشق باغم ولی خب دیگه الان خیلی شرایط فرق میکنه…آره باید همسرم بگه…چون شاید با حرفای من بردداشت بد بکنن:unamused:

ماهم همینجوریم عزیزم تا ۴۰ روزگی همه جا نمیریم ولی بلدم اینا بعد از چله میگن بیاید باغ:neutral_face:
به همسرم میگم که بگه:triumph::triumph:

2 Likes

صدرصد بد برداشت میکنن همسرت صحبت کنه خیلی بهتره

1 Likes

کار خوبی میکنی گلمم

1 Likes

همینایی که خودت گفتی رو بهشون میگفتم،یا اینکه به همسرم میگفتم که وقتی اونا گفتن بیا باغ،اون مخالفت کنه بنابه این دلایل

1 Likes

مرسی عزیزم:heart_eyes:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

پس خیلی کوچیک میشه محترمانه بگو البته خودشون هم درک میکنن

1 Likes

خب وقتی بسلامتی به دنیا اومد که اصلا نمیشه بری بگو هنوز خیلی کوچیکه و بدنش ضعیفه اونجا گرمه ،حشره داره ایشالله بزرگتر که شد حتما خودمم از خدامه و باشما بودن رو دوست دارم

2 Likes

ممنون گلم:tulip::pray:t2:

1 Likes

لطف کردی عزیزم:tulip::heart:

2 Likes

عزیزم تا شش ماه بچه رو بیرون نبر گناه داره اذیت میشه به شوهرت بگو به خانوادش بگه که نمیخوام بچم اذیت بشه آخه بچه دوسه ماهه چه باغی مطمئن باش اونام درک میکنن

3 Likes

حتما گلم:kissing_heart::kissing_heart::heart::heart:مرسی:pray:t2:

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.