میشه بقایای سقط داشته باشیم و حامله هم بشیم؟

خانم حکیمی عزیز ی سوال
میشه بقایای سقط قبل داشتم باشیم و حامله هم بشیم؟
یا بقایا تا زمانی باشن احتمال بارداری نیس؟
اخه دکتر گف این بقایا کمه با پریودی میاد.تا پریود بشم احتمال بارداریم هس ایا؟؟؟؟؟؟

باید همه بقایا خارج بشن چون ممکنه دچار عفونت بشید و تا اون زمان امکان بارداری نیست معمولا با پریودی بقایا خارج میشه
تو پریودیتون چیزهای گرمی زیاد بخورید که دفعه بشه بعدش دو تا سه ماه صبر کنید تا بدنتون اماده بشه بعد باردار بشید

ممنونم.
من الان نزدیک ۳ ماهه ک سقط کردم.ی بقایای کمی میاد مونده هس میدونم مال سقطمه.ینی بعد از این پریودیم میشه ک حامله بشم دیگه؟یا باز باید تا پریودی ماه بعدم صب کنم😢

سلام عزیزم
چه بقایا مونده باشه چه نمونده باشه شما باید سه تا 6 ماه صبر کنید بستگی به نظر پزشک تون داره. برای اطمینان از دفع بقایا باید سونوگرافی انجام بدین

بهتره سونوگرافی بدین و با اجازه پزشک اقدام کنید برای بارداری. انشالا به زودی باردار میشید

ان شاالله.و ممنونم :rose:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.