میشه بدون تخمک پریود شد؟

سلام من سه ساله پریودم نامنظم هست دکتر رفتم بهم پرژسترون داده دکترمو عوض کردم معاینه که کرد گفت تو اصلا تخمک نداری که باردار بشی.پس چرا پریود میشم.ولی هر برج قرص میخورم.

پریود که باید بشید ولی خواهش میکنم اصلا به اینا گوش نکنید که بگن تخمک ندارید خانمی رو میشناختم که 20سالی بود باردار نمیشد رفت رشت پیش یه دکتر خوب همون جا حامله شد چند روزی تو اونجا موند برگشت اومد ماه پیش یه دوقلو پسر به دنیا آورد …هنوز امیدی هست

1 Likes

گلم به این حرفای نا امیدانه ی متاسفانه (بلانسبت پزشکای آگاه) انسان های نادون که اسم خودشون رو گذاشتن دکتر اصلا و ابدا گوش نده، اولین شرط بارداری روحیه و اعتماد به نفس بالاست، اول از همه دیگه پیش این دکتر اصلا نرو، دوم برو جایی که آزمایشگاههای خوب و دکترای خوب دارن، ضمنا فرض بر حرف بی سر و ته اون دکتر هم بذاریم با امکانات امروزی تقریبا هیچ نازایی غیر قابل علاج نیست، و اینکه معجزه همیشه و در هر حالتی ممکنه، چون خداست که بچه رو میده، نه بنده ی خدا، پس همیشه امیدت بخدا باشه و مطمئن باش، برات آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و ان شاءلله همین زودیا بیای اینجا و خبر بارداریتو بنویسی عزیزدلم :rose::rose::heart::heart::heart:

1 Likes

خیلی ممنون که امیدوارم میکنید.

1 Likes

دکتر قبلی خیلی افتضاح بود ۷ماه زیر نظرش بودم باردار نشدم تازه دکترم رو عوض کردم تموم اقوام شوهرم پیش این دکتر باردار شدن.به من گفت زخم داری بهم دارو داده بعدش گفت داروهایی که دکتر قبلی بهت داده خیلی ضعیف بوده اگه هم باردار میشدی پوچ میشد.پناه بر خدا گفت دارو بهت میدم که تا ۶ماه دیگه باردار بشی.

1 Likes

از صمیم قلبم واست دعا میکنم که خیلی زود خبر بارداریتو بدی عزیزدلم :heart::heart::heart:
مهمترین چیز تو زندگی آدمی فقط و فقط امید و اطمینان، با قوت و اعتماد به نفس برو جلو، همه چیز درست میشه گلم، شک ندارم :pray:t3::pray:t3::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

سلام عزیزم
پریود شدن ربطی به تخمک گذاری نداره . بعضی مواقع در سیکل قاعدگی اصلا تخمک آزاد نمیشه و این طبیعیه
ایشون با معاینه چه طور فهمیدن شما تخمک ندارید؟ باید حتما سونوگرافی انجام بشه تا ببینن فولیکول بالغ دارید یا نه
چون قاعدگی نامنظم دارید مشخصه که تخمک گذاری تون با مشکل مواجه هست. پس باید دارو مصرف کنید تا پریودتون منظم بشه

من سه تا سنوگرافی داشتم با سه تا ازمایش هورمون.من فقط با قرص پریود میشم نخورم نمیشم.قبلا اینجور نبودم سه ساله اینجور شدم از وقتی ازدواج کردم.قبل از ازدواج همیشه مرتب بود.

خیلی ممنونم من که خیلی ناامید شدم.دکترم گفته داروت میدم تا ۶ماه دیگه بارداری.ببینم خدا چی میخواد ما رو لایق میدونه.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
اصلا استرس نداشته باشید تا زودتر باردار بشید انشالا
من هر کسی رو که دیدم هزار جور دوا درمون کرده و نشده بعد گفته اصلا بی خیال ما که بچه دار نمیشیم، ماه بعد باردار شده بدون دارو. استرس اثر دارو رو هم از بین میبره

3 Likes

هر چی خدا بخواد.

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.