میشه از علایم بارداری تون بگید؟

سلام دوستای مهربون. قبلاً باهاتون مشورت کردم در خصوص این که چه زمان از بی بی چک استفاده کنم؟؟پریودهای نامرتب داشتم که حداکثر ۳۵ روزه و حداقل ۲۹ روزه هست. گفتید روز ۳۵ پریودی تست بدم. امروز روز ۳۵ بودم و هنوز پریود نشدم. علایمش رو دارم فقط دستشویی رفتنم زیاد شده و احساس خروج یک مایع مثل آب رو دارم اما وقتی چک می کنم یا خیس می شم یا اصلا خیس نیستم. می ترسم بی بی چک بذارم منفی باشه…دلم خیلی خیلی بچه می خواد… تحمل نا امیدی ندارم… به نظرتون بذارم هنوز بگذره یا تست بدم؟؟ماه پیش ۲۲ مهر پریود شدم.

سلام عزیزم بنظرمن بزار چون اگ مثبت باش یانباش معلوم میش.

سلام گلم،من هیچ علایم جدیدی نداشتم،مثل وقتایی که پریود میشدم یکی دو روز مونده بود زیر شکمم درد میکرد روزی پری هم نوار گذاشتم فک کردم هرلحظه میشم،فرداش بی بی زدم مثبت بود

1 Likes

خوش به حالت سحرجان… حس فوق العاده ای رو تجربه کردی

1 Likes

عزیزم به نظرت زمان کافی برای ترشح اون هورمون hcg گذشته؟؟

می دونی سحرجان من چون پریود نامنظم دارم… اصلا نمی تونم روز پریودم رو پیش بینی کنم

1 Likes

ان شاءلله شما هم خیلی زود این حس رو تجربه میکنی عزیزم توکلت به خدا باشه

سلام عزیزم اگه خیلی می ترسی بخوره تو ذوقت تا پس فردا هم صبر کن به نظر من

چند وقته اقدامی؟

1 Likes

کاش میرفتی دکتر که با دارو پری منظم بشه .منم یه خورده نامرتب بودم رفتم دکتر سه دوره بهم دوفاستون داد الان دوماه که قرص نمیخورم ولی تقریبا مرتب شده

مرسی آناهید جون. آره خیلی می ترسم تو ذوقم بخوره. شما گرفتگی ماهیچه های پارو هم احساس کردین؟ یه سفتی و درعین حال سستی تو پاها

1 Likes

۹ ماه

زهرا جان متفورمین مصرف می کردم… هر ماه هم پریود می شم منتها بین ۲۹ تا ۳۵ روز متغیره طول دوره هام. متوسط ۳۲ روزه هست

من سندرم پیش از قاعدگی دارم …هرماه همه علائم رو دارم…بارداری قبلی هم اصلا از روی علائم نفهمیدم چون مثل هر ماه بودم…درد ساق پاهم دارم…

یکروز بعد پریودت یک شب درمیان نزدیکی داشته باش گلم،از کیت هم میتونی استفاده کنی،من خودم کلا دوبار اونم قبل تخمک گذاری نزدیکی داشتم بعد دیگه بخاطر یسری از اعمال که برام مهم بود رعایت بشه نتونستیم،بااینکه فکرشو نمیکردم خداروشکر باردارشدم،مهمترین مسئله اینکه توکلت بخدا باشه و ازش بخوای اگه صلاح بدونه میشه گلم،من بعد نزدیکی نمازحاجت خوندم و ازش خواستم،من حسم میگه اینا خیلی موثر بود برام،بعدشم استرس هم نداشتم

2 Likes

دققا مثل من…منم هرماه چند شب رو از دست میدم بخاطر اینکه همه چیز رو رعایت کنم

2 Likes

واقعا ایمان دارم که اگه خدا بخواد هر غیرممکنی ممکن می شه… منم خیلی ازش خواستم …از کیت هم این ماه استفاده کردم به طوری که روزی که کیت مثبت شد شبش و دوشب بعدش هم اقدام داشتم…قبلش هم

1 Likes

عزیزم به خودت استرس راه نده…اگه باردار باشی انشاءالله یکی دوروز دیگه مشخص میشه

معتقدم این رعایت کردنا خیلی هم خوبه… چون خدا هم به حرمت خواسته تو اگه صلاحیت باشه بهترین اتفاق. رو شکل می ده…

3 Likes

پس شما می گیم هنوز دو سه روز دیگه صبر کنم؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.