میزان شیر خوردن نوزاد در پنج ماهگی

سلام وقت بخیر
دخترم ۵ ماه و یک هفتشه…از چهار ماه و نیمگیش دیگه مثل قبل شیر نمیخوره و خیلی کمتر شده و زود سینمو ول میکنه…میخواستم بدونم عادیه که تو این ماها کمتر شیر بخورن؟

پسر منم ۵ ماه و نیمشه و شیر روزش رو کمتر میخوره چون بازیگوش شده و حواسش به اطرافشه ولی هر دو ساعت شیر شبش رو کامل میخوره.
البته اینم بگم که من دو ماهه غذا کمکی رو براش شروع کردم.
دختر شمام شاید تمایل به غذا پیدا کرده که شیرشو کمتر میخوره.

1 Likes

اره دقیقا شیر روزش کم شده ولی شبا شیر میخواد…دکتر بردم گفت اندازه ی نیازش میخوره و وزنش طبیعیه نگران نباش و از ۵ ماه و ۱۰ روز غذا کمکی رو شرو کن براش ولی بازم نگران بودم گفتم ببینم کسی هست بچش اینجوری باشه…ممنون که جواب دادی عزیزم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم.
نگرانی مادرانتو درک میکنم.
از لعاب برنج و فرنی و حریره بادوم شروع کن.

2 Likes

فدات
باشه حتما :kissing_heart:

1 Likes

رابی من فدای تو بشم که یار همیشگی منی و هیچ جا تنهام نمیزاری.
عشقی بخدا عشق.

1 Likes

بچه ها تویه سنی خیلی بازیگوش میشن اتفاقا دخترمنم توماه کم شیرمیخورد وحواسش ایطرف واونطرف بود اگه وزنش طبیعی جای نگرانی نیس خوب میشه الان دخترمن 7ماهشه ماشالاحسابی هم غذا میخوره هم شیر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.