میخوام یه کاری برای خودم داشته باشم

خانوما
دوس دارم ی مهارتی ی حرفه ای یاد بگیرم
که درامدشم خوب باشه مث ارایشگری و اینا اما هزینه یادگرفتن ارایشگری خیلیه انگار
اگ کسی حرفه ی خوبی پیشنهاد داره بگه لطفا

7 Likes

خیاطی هم خوبه اگه علاقمند هستین
کیک و شیرینی و دسر اینا هم خوبه قنادی

6 Likes

عزیزم منم دنبال یه کار خوب و پردرامدم ولی یادگرفتن هر حرفه هم زمان میبره هم هزینه من خودم از راه بافتنی کمی درامد دارم اگه یاد داشته باشی خوبه

4 Likes

عزیزم الان خیلی آموزشها توی نت و اینیستا هست
گلدوزی
بافتنی
چهل تیکه

3 Likes

مامان من یک مدت مزون اجاره کرده بود خوبه بنظرم

3 Likes

یکی از دوستام کش و گل سر و تل و گردنبند درست میکنه. کلا چیزای اکسسوری. درآمدشم خوبه. هم تو اینستا فروش داره هم دیجی کالا.

4 Likes

ارایشگری بهترین راه واسه خانوماست،زودم به درامد میرسی،اگه شهر بزرکی لازم نیست همه ی شاخه هاشو بری مثلا الان ناخن و مو رو بورسه،کراتین میتونی یاد بگیره ک البته هزینش بالاست،واسه ناخن ژلیش کار یا دیزاینر میتونی بشی حداقل با۵تومن،وسیله هم خود سالن میده،یا مژه کار

3 Likes

تو دیجی جنسی ک برگ سبز نداشته باشه،میتونی بفروشی؟وارداتی

2 Likes

من اطلاعی ندارم عزیزم بخوای میپرسم ازش

2 Likes

تو داروخانه هم کارکنی خوبه من دوست داشتم برم ولی نامزدم اجازه نداد تو قنادی و شیرینی پزی هم دوست داشتم کارکنم بازم نامزدم احازه نمیده🤷

4 Likes

کاشت ناخون خیلی درامد داره

2 Likes

احتمالا دختره :fireworks:

3 Likes

هر هنری خوبه بنظرم

من خودم متاسفانه نتونستم دانشگاهمو ادامه بدم رفتم تهران کارمند ی شرکت خصوصی شدم و مسئول دفتر مدیرعامل بودم ی مدتی بعدش دیدم حقوق کم میدن با اینکه شرکت بزرگی بود رفتم تو ی شرکت ثبتی و کار ثبت برند و ثبت شرکتو با دوسال دوندگی اونم یاد نمیدادن ی ذره از این ی ذره از اون یاد گرفتم یعنی صبح زود 6 میرفتم هشت شب میرسیدم تازه غذا درست میکردم

ولی بالاخره یاد گرفتم و الان ی منبع درامد خوب دارم تو خونه فقط با ی لبتاب درامد خودمو دارم خدارو هزاران مرتبه شکر

3 Likes

ممنون گلم دعام كن

3 Likes

فتوشاپ عکاسی خیاطی

2 Likes

ان شاءالله که همه چیز درست میشه

3 Likes

الان مکرومه بافی خیلی مد شده و آموزش هم زیاد هست.میتونی اول به آشنا و دوستات بفروشی کم کم سفارش قبول کنی

2 Likes

ان شاالله موفق باشی ، عزیزم امکانش هست بیشتر توضیح بدین ؟

2 Likes

خیاطی ندوس:weary:
بیشتر دوس دارم خونه کار کنم چون بچه کوچیک دارم
شیرینی پزی ک خیلی دوس دارم اما برا کار کردن باید برم قنادی کارکنم ک نمیشه

1 Likes

بافتنی دوس دارم اما نمیدونم چطور حرفه ای یاد بگیرم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.