میخوام کلومیفن با لتروزول ترکیبی بخورم

این ماه میخوام دوتا لتروزول یه کلومفین بخورم سرخود
بیمه ام هنوز درست نشده هزینه ها بالاست نمیدونم چیکار کنم عجله هم دارم کیا این دو قرص باهم خوردن؟ یا دکتر بهشون داده؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم کلومیفن کیست میاره اصلا نباید سر خود استفاده کنی این داروها با سونو باید همراه بشه

1 Likes

شبی 3تا لتروزول بخور، متفورمینم بخور

1 Likes

سونو که میرم حواسم هست دوماه کلومفین خوردم کیست نشد خداروشکر تجربه خوردن هر دوشون دارم فقط فولیکولام رشد ندارن نمیدونم چیکا کنم بزرگ بشن این ماه؟؟؟؟؟؟

دورت بگردم که همجا راهنماییم میکنی:kissing_heart::kissing_heart: زنگ زدم دکتر ویزیتش 85بود بیمه ام ی مدت طول میکشه تا درست بشه خیلی هزینه ها برام زیاد میشه میترسم اخرم نشم گناه داره شوهرم تو این گرونی ها

اگه فولیات رشد نمیکنن باید آمپول هم بزنی اچ ام جی

اره یکی خوردم نشد دوتا خوردم نشد دیگه 3تا میخورم متفورمینم کنارش

بدون نسخه پزشک میدن بهم؟؟؟

عزیزدلمی وظیفه اس گلم،، آره درست میگی هزینه ها گرونه،، یه مدت میتونی بیخیال بشی؟ قرص ودارو نخور زودتر نتیجه میگیری

تنبلی دارم با متفورمین پری هام منظم شده ولی فک کنم فولی غالب ندارم ماه پیش روز 11پریودی بزرگترینش16بود

نمیدونم گلم خبر ندارم ک بدون نسخه بدن، ولی آمپول بدون معاینه پزشک نزن

1 Likes

روزی چندتا خوردی ماه قبل؟

قربونت بشم. بیخیال شدن کار سختیه برام چون تو فشار تنهاییم ولی بدونم با کنار گذاشتن دارو زودتر نتیجه میبینم ک نمیخورم اخه اولا نمیخوردم نشدم هم

دوتا با متفورمین سرساعت نمیخوردما عیبی داشته؟؟؟

آخه دوستام هرکی گف بیخیال دارو شدم باردار شده خودمم 3ماه هیج دارویی نخوردم ولی هنوز نتیجه نگرفتم اینماه پریودم عقب افتاده 3روز پیش تست زدم منفی شد

متفورمین بعد از ناهار بخور،، لتروزول شب

1 Likes

اونا تنبلی حتما نداشتن من دارم فداتشم باید قرصا بخورم:woman_facepalming:

متفورمین بعد هر وعده غذا میخورم تو سونو بهم دکتر گف اینطوری بخور

چرا عزیزم دوستم ب زور دارو فولیاش ب 15میرسید ماهی ک بیخیال بود باردار شد الانم پسرش ی ماهشه

1 Likes

فک کردم روزی یدونه میخوری متفورمین، پس طبق دستور پزشکت بخور عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.